בשנה שעברה, לצד מכשיר הדגל ה-G3, השיקה חברת LG מכשיר בגרסה מוקטנת המיועד לשוק הביניים. וגם השנה, שבועיים לאחר ההשקה הרשמית של מכשיר הדגל החדש ה-G4, ישנם דיווחים כי החברה תשיק גירסה מוקטנת התקרא G4c.

לפי התמונה שהועלתה באתר, winfuture.de, ניתן לראות כי עיצוב ה-LG G4c מאוד דומה לקיים במכשיר הדגל; מסך תצוגה קעור מעט, כפתור השליטה בגב המכשיר וכן דוגמת המעויינים הדומה לזו הקיימת בגרסת הפלסטיק של ה-G4. על פי הדיווחים, מכשיר ה-G4c יצוייד במעבד Snapdragon 410 עם 1GB זכרון RAM, מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוצייה של 720p, סוללה בהספק 2540mAh, זכרון פנימי בנפח 8GB וחריץ הרחבה לכרטיס microSD. המכשיר יצוייד גם הוא בממשק החדש LG UX 4.0 יחד עם מערכת ההפעלה אנדרואיד לוליפופ (Lollipop), ו-2 מצלמות, כאשר הראשית תהיה ברזולוציית 8MP והמשנית 5MP.

המכשיר צפוי לצאת לשוק בחודש הבא באירופה במחיר הקרוב ל 280 אירו. לא יודע אם ומתי יגיע לישראל, אך כל זה עתיד להתבהר כאשר המכשיר יוכרז רשמית.

שתף:

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Asaf Moraz

  המכשיר היחיד שנחשב למיני אבל מבלי לפגוע במפרט הוא האקספריה זד קומפקט של סוני. מצחיק אותי שמכשירים עם מסכי 5 אינצ' נחשבים למיני, לאן הגענו?

  • א.א.

   זה הגיוני מאוד, הסמארטפון עבר אבולוציה. הוא כבר לא משמש בעיקר לשיחות או תקשורת, הוא מכשיר צריכת המדיה העיקרי. לא משנה מה תעשה, לא נוח לצרוך מדיה- כל מדיה מלבד אודיו, על מסך קטן… בטח כשהרז' גבוהה.
   כמי שחדל להיכנס לאתרי חדשות ובכלל לקרוא כל דבר שהוא על הדסקטופ/לפטופ, אני מבין לחלוטין את הצורך במסכים גדולים. 5.5" הוא הגודל המינימלי ההגיוני למכשיר עבור קירת טקסטים ארוכים או שימוש רציני, לכן 5" נחשב מיני. אפילו אפל כבר לא יכלה להתעלם מהמציאות הזו.

 • U!

  מיני מפרט ,על הפנים פשוט לעבוד על אנשים בעיניים.
  למה החברות לא עושות את אותו המפרט רק בגודל מסך נורמלי 5.0" גג 5.1"…
  גם אם יורידו 100/200mha מהסוללה המקורית ב-G4 זה יהיה מעולה.

 • moshe

  במילים אחרות – מכשיר עלוב. מחכה לגירסת מיני שתביא ביצועים ששואפים למקור במכשיר בגודל סביר.

 • אוראל

  למה לעשות מיני כלכך חלש? רעיון דבילי.