יצרנית המוצרים MiFone השיקה לאחרונה שעון חכם חדש, מדגם L58 המציע עיצוב עגול ומגוון של יכולות, אך גולת הכותרת הוא כנראה המחיר שעומד על 16 דולר בלבד.

מדובר אמנם בשעון בסיסי, כלומר לא כזה הפועל על מערכת האנדרואיד Wear המתקדמת אלא על מערכת סגורה, אך כן מציע מגוון של אפשרויות שונות: מלבד היותו שעון המציג שעה ושעון מעורר, הוא מאפשר קבלת התראות ממכשיר הטלפון החכם שלנו באמצעות אפליקציה הזמינה לאנדרואיד ו-iOS (מותאמת לשיחות ו-SMS). יש לו מד צעדים, מעקב אחר שינה, שליטה מרחוק במצלמה שבטלפון, מענה לשיחות דרך השעון ועוד.

המסך עגול ומעוצב מאוד מסוג OLED בצבע לבן (64 על 48 פיקסלים) עם מסגרת מתכתית מאלומיניום המשולב עם רצועת סיליקון לבנה או שחורה. הוא חסין למים ואבק בתקן IP67 (לא לשחייה או ים) ובעל סוללה של 120 מיליאמפר, שלדברי היצרנית היא תחזיק כ-30 ימי המתנה. לפי עמוד המכירה יש גם תמיכה בעברית והוא מתחבר לטלפון בתקשורת Bluetooth.

MiFone L58 נמכר באתר GearBest במחיר כאמור של 16 דולר (כ-61 שקל) לזמן מוגבל.

-פרסומת-
מדור דילים ברשת מחפש אחר מוצרים חדשים ואטרקטיביים ברשת, בשיתוף מיטב אתרי הקניות בארץ ובעולם. אנו בוחנים, משווים ובודקים כדי להביא לכם את הדיל הטוב ביותר, אולם מומלץ לבחון ולבדוק לפני הרכישה וכן את עלויות המיסים, אם יחולו. גילוי נאות