באיחור מסוים, המועד המקורי היה אמצע ינואר, מתכוונת מיקרוסופט להשיק את גרסת ה-Surface Pro של הטאבלט שלה ב-9 בפברואר בארצות הברית ובקנדה, כשהמכשיר אמור להיות זמין גם בחנויות פיזיות ולא רק דרך המזנה מקוונת באתרי החברה.

הטאבלט, שמבוסס כזכור על חלונות 8 'רגילה' ומעבדי Core i  של אינטל, כך שניתן להתקין גם יישומים שמיועדים לגרסאות קודמות של חלונות, אמור להימכר במחיר של 899 דולרים לגרסת ה-64 ג'יגה-בייט ו-999 דולרים לגרסת ה-128 ג'יגה-בייט, כשהכוונה היא כמובן לנפח האחסון המקורי שיוצע עם המכשיר. מחיר זה יכלול עט לחץ (חרט), אבל לא את כיסוי המקלדת שתימכר בנפרד ב-130 דולרים גרסת ה-Type ו-120 דולרים לגרסת ה-Touch.

במקביל אמורה החברה להוריד את מחיר ה-Surface Rt, שמבוסס על מעבד ה-ARM, עם 64 ג'יגה-בייט ל-599 דולרים, וכן להגדיל את מספר המדינות בו הוא נמכר בעוד 13, ולא, ישראל עדיין לא ברשימה, רק מדינות במערב אירופה.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.