באיחור מסוים, המועד המקורי היה אמצע ינואר, מתכוונת מיקרוסופט להשיק את גרסת ה-Surface Pro של הטאבלט שלה ב-9 בפברואר בארצות הברית ובקנדה, כשהמכשיר אמור להיות זמין גם בחנויות פיזיות ולא רק דרך המזנה מקוונת באתרי החברה.

הטאבלט, שמבוסס כזכור על חלונות 8 'רגילה' ומעבדי Core i  של אינטל, כך שניתן להתקין גם יישומים שמיועדים לגרסאות קודמות של חלונות, אמור להימכר במחיר של 899 דולרים לגרסת ה-64 ג'יגה-בייט ו-999 דולרים לגרסת ה-128 ג'יגה-בייט, כשהכוונה היא כמובן לנפח האחסון המקורי שיוצע עם המכשיר. מחיר זה יכלול עט לחץ (חרט), אבל לא את כיסוי המקלדת שתימכר בנפרד ב-130 דולרים גרסת ה-Type ו-120 דולרים לגרסת ה-Touch.

במקביל אמורה החברה להוריד את מחיר ה-Surface Rt, שמבוסס על מעבד ה-ARM, עם 64 ג'יגה-בייט ל-599 דולרים, וכן להגדיל את מספר המדינות בו הוא נמכר בעוד 13, ולא, ישראל עדיין לא ברשימה, רק מדינות במערב אירופה.

 

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • לירון חזן

  המחיר לא גבוה בכלל, בעידן בו אנשים קונים סלולריים ב-2000, 3000 ₪ מחשבים שלמים שנמכרים ב-3700 ₪ לא נחשבים יקרים כלל, כמובן שמבחינת חומרה אין מה להשוות בכלל, המוצר של מיקרוסופט מתעלה לאין שיעור על פני האחרים.

 • שלום

  אלדד, מדובר במכשיר עם כוח עיבוד של מחשב נייד חזק, יחסית למחשבי אולטרה המכיר מצויין

  • אלדר

   אין לכך חשיבות.
   במחיר הזה אתה יכול לקנות מקבוק אייר.
   גם אם אתה צודק ומדובר במחשב חזק במיוחד, הטיעונים בעד המחשב של אפל חזקים יותר:
   וותק ונסיון של החברה בייצור מחשבים (בניגוד למיקרוסופט.)
   מערכת הפעלה נוחה וטובה יותר, אני מקבל שאפשר להתווכח על זה.

 • סתם אחד..

  יצא לי להשתמש בגרסת ה-RT, מכשיר חמוד מאוד! ב-1500 ש"ח הוא היה יכול לעשות פריצה יפה אני חושב אבל המחירים גבוהים.. יש מכשירים זולים בתחום הזה?
  בשביל צורך בתוכנות האופיס הפשוטות (או חיקוי מוצלח שלהן) בטאבלט איכותי עם מקלדת?

 • אלדר

  במחיר כל כך גבוה אין למחשב הזה שום סיכוי להצליח.