נראה שהשמועות החדשות שצצו לאחרונה על כך שמיקרוסופט (Microsoft) מתכננת להשיק מכשיר Windows Phone שכמעט כל כולו מתרכז אך ורק בצילומי הסלפי, נראים כעת נכונות לאור התמונות האחרונות שדלפו.

לאתר WPCentral הגיעו תמונות של מה שנראה כמו מכשיר אמצע המכונה Superman או בשמו היותר רשמי, Nokia Lumia 730. ה-730 מתהדר במצלמה קדמית של 5 מגה-פיקסל, כשלמעשה מדובר ברזולוציה הכי גבוהה של מצלמה קדמית עד היום במכשירי ה-Windows Phone, כשיש גם לא מעט מכשירי אנדרואיד שניצלו את טרנד הסלפי והחליטו גם להשיק מכשיר סלפי דומה כמו ה-Xperia C3 עם מצלמה 8 מגה פיקסל קדמית.

מלבד המצלמה הקדמית המתקדמת, ה-730 מכיל מסך בגודל של 4.7 אינץ' וגם הגרסה האחרונה של מערכת הפעלה Windows Phone 8.1 עם העדכון הראשון והמשמעותי למערכת ההפעלה, שעוד נמצא בשלבי בדיקה מתקדמים. בשלב זה, לא נתנו פרטים על המעבד או רזולוצית המסך שלו, אך אנחנו מעריכים שהם לא יהיו מרקיעי שחקים.

מכשיר זה  הוא בין פרותיה הראשונים של למיקרוסופט אחרי הרכישה הענקית של ייצרת הטלפונים הפינית, ונדמה כי המגמה לא השתנתה יותר מידי ונוקיה החדשה תמשיך להשיק מכשירי Windows Phone בלבד בעיצוב זהה.

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".