מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה בעדכוני האפליקציות שלה למערכת האנדרואיד ובאופן מפתיע זהו כבר העדכון השלישי במספר של מסך הנעילה Next Lock Screen מאז שהגיע לחנות ה-Google Play לפני כשלושה חודשים.

העדכון החדש שהופץ בסוף השבוע האחרון, מספק למשתמשי האפליקציה כפתורי שליטה במסך הנעילה בזמן האזנה למוזיקה (החל מגרסה 4.3) וכן קבלת התראות נוספות מיישומים שונים כמו סקייפ, גוגל הנגאאוט ועוד, ישירות במסך עם תצוגה מקדימה, זאת בנוסף לתמיכה ביישומים אחרים כמו הודעות SMS, וואטסאפ ופייסבוק מסנג'ר. בנוסף, בלחיצה אחת ניתן להפעול או לכבות את תקשורת הנתונים זאת בנוסף לכפתורים מהירים להפעלת הפנס, המצלמה, תקשורת ה-WiFi ועוד.

מסך הנעילה של מיקרוסופט מספק דרך חדשה לניהול וצפיה בהתראות השונות במכשירי האנדרואיד, המוצגות כרשימה סטייל iOS (וגם ב-Lollipop) ובהחלקה לימין או לשמאל ניתן לבטל את ההתראה או לצפות בה. בנוסף, בתחתית המסך ישנם קיצורים מהירים למגוון יישומים בהתאמה אישית או כפתורי הפעלה וכיבוי לפונקציות מסוימות במכשיר הטלפון.

להורדה מחנות ה-Google Play.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.