חברת מיקרוסופט (Microsoft) מוכיחה שהיא לא מוותרת על שוק הטלפונים הזולים, ויוצאת עם מכשיר לומיה חדש שמחירו כ-80 דולר בלבד (320 ש"ח). ה-Lumia 435 הוא מכשיר יחסית קטן עם מסך של 4 אינץ' ברזולוציית 480×800 פיקסלים, שבב Qualcomm Snapdragon 200 בעל מעבד ליבה כפולה בתדר 1.2G ג'יגה-הרץ, זיכרון פנימי בנפח 1 ג'יגה-בייט, נפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט עם כרטיס הרחבה, וכמובן – מערכת ההפעלה Windows Phone 8.1.

המכשיר החדש מגיע עם מצלמות צנועות של 2 מגה פיקסל באחורית ו-0.3 מגה פיקסל בקדמית, סוללה בנפח 1,560 מילי אמפר (שמספיקה ל-11.7 שעות דיבור), אופציה לכרטיס סים נוסף והוא תומך ברשתות דור שלישי בלבד. יהיה ניתן להשיג אותו בצבעי לבן, שחור, כתום וירוק, והוא יושק ברחבי העולם החל מפברואר.

היתרון הכי גדול שלו, חוץ מהמחיר, היא מערכת ההפעלה שבמיקרוסופט בחרו להטמיע את Windows Phone המספקת את שלל היכולות של מכשירים חכמים. בנוסף יכיל המכשיר אפליקציות מפות וניווט פנימיות של מיקרוסופט וכן יישומי האופיס.

במקביל משחררת מיקרוסופט טלפון נוסף, ה-Lumia 532, שהוא דומה בדיוק ל- Lumia 535 רק עם מסך של 4 אינץ' במקום 5, מה שמעיד על כך שגם הוא מיועד לשוק הזול.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.