כפי שדיווחנו בחודש נובמבר האחרון, עדכון הבלו (Blue) שהודלף לרשת עבור חלונות 8, המתוכנן לצאת בהמשך השנה, יהיה יותר מאשר רק עדכון עבור מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט. על פי דיווחים חדשים, מדובר בעדכון גורף אשר ישפיע לא רק על מערכת ההפעלה, אלא על כל מערכת היישומים שמציעה כיום מיקרוסופט. הוא אמנם יתחיל כעדכון בסיס לחלונות 8, אבל ישפיע גם על מערכות ההפעלה לטלפונים, ה-Windows Phone 8, וגם על שירותי הרשת השונים שמציעה החברה, כמו Hotmail ו-SkyDrive..

הדיווח עוד אומר כי לא מדובר רק בתיקונים, אלא בעדכון משמעותי בדומה בדומה לחבילות השירות השונות (Service Pack) אותם נוגת מיקרוסופט להוציא עבור מערכות ההפעלה שלה מדי אחת לתקופה, כשהראשונה בדרך מגיעה מספר חודשים לאחר ההשקה הראשונית של הגרסה.

מעבר לתיקון שגיאות, העדכון אמור להוסיף תכונות ויישומים חדשים ובעצם להציע מערכות הפעלה ויישומים חדשים. עם זאת, הכוונה של מיקרוסופוט, לפי דיווחים אלו, היא לקטוע את מערכת הספירה הנוכחית, ובעצם להפסיק ולתת מספרים ליישומים שלה. חלונות פשוט תהיה חלונות, מעבד התמלילים יישאר Word תמיד ולא יקבל מספר גרסה, וכדומה.

עדכונים אלו לא יבואו במקום מערכות העדכונים השוטפים של החברה שמטפלות בתיקוני שגיאות ופרצות אבטחה. עם זאת, הם אמורים להתרחש בכל קיץ, וגם אם לא כולם יתרחשו בבת אחת, הם יגיעו במספר גלים שיכסו את כל המוצרים של ענקית התוכנה מרדמונד.

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • ייוואאוו

  אבל המחיר של )@(, המחיר…. היו צריכים לעשות כניסה רכה יותר כדי לגרום לאנשים לבוא למכשיר ולמערכת…חבל

 • יופי!
  המערכת לא היתה מוכנה, ואין ספק שהיא חייבת עוד שיפורים (ותוספות)
  אם עשו את המודרןUI, שיעשו אותו עד הסוף
  נקווה שזה בחינם ואם כן, זה ישנה דעות של המון אנשים לטובת ה Windows 8

  • ולא, אני לא "יוסי" בתגובה השנייה מתחתיי

 • מטקבק

  יופי!!!
  עם כמה שהמערכת מרעננת וחדשה (יחסית), היא זקוקה לעדכון מאסיבי.
  נקווה שגם ישפיע באופן ניכר במערכת הפעלה לניידים ולא יעשה רק תיקונים קלים.
  ובלי קשר שיתחילו להגיע יותר ויותר אפליקציות ישראליות כי זה ממש חסר.

 • יוסי

  לא הבנתי זה משפיע על ממשק המערכת או רק על הליבה???

 • בני

  המיספור היה רק לצרכי שיווק . איך ימכרו לך מוצר חדש בכסף מלא אם אין לו שם חדש ? עכשיו שהם משכירים לך אותו , לא צריך שם חדש ….

 • רוח של שינוי במייקרוסופט.
  גם עם מערכת ההפעלה וגם בעצם עם העידכונים. נראה שהם ממשיכים בקו של השינוי.

  יהיה מעניין לראות איך זה יהיה.
  מצפה בקוצר רוח