מיקרוסופט מתכננת להשיק בקרוב את אפליקציות בינג (Bing) הבלעדיות כיום למכשירי ה-Windows Phone, גם עבור מכשירי האנדרואיד ו-iOS, כך פרסמה היום החברה בבלוג שלה. כיום יש למיקרוסופט מספר לא קטן של אפליקציות המותאמות למכשירים הניידים פרי פיתוחה באופן בלעדי כמו אפליקציית מפות, תחזית מזג האוויר, תוצאות ספורט, תרגום, בריאות וכושר, טיולים ועוד, אולם עד כה היא שמרה עליהם באופן בלעדי עבור משתמשי ה-Windows Phone או מחשבים המריצים את Windows 8 עם ממשק האריחים.

אלו כאמור יעשו דרכם לחנויות האפליקציות של גוגל ואפל, אולם תחת מיתוג חדש-ישן. החברה מרדמונד מעוניינת להחיות את מותג ‘MSN’, פורטל החדשות שלה המופעל במדינות רבות בעולם ואת האפליקציות החדשות היא תמתג תחת השם MSN Apps. בגרסתם החדשה, אפליקציות אלה יישמרו על עיצוב האריחים המוכר שלה ויכללו את שלל היכולות השונות הקיימות ב-Windows Phone.

ההודעה על כך היא כחלק ממהלך של רענון אתר MSN בארה”ב, אשר לא עבר כל שדרוג במהלך השנים האחרונות ואינו מותאם לצפייה במובייל. העיצוב וחווית השימוש תהיה רוחבית לכל הפלטפורמות, בין אם השימוש יתבצע דרך מחשב או ממכשיר נייד ויאפשר שימוש וסנכרון בשלל השירותים שלה יחד עם אפליקציות ה-MSN Apps אשר יגיעו בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.