האם בקרוב נזכה לראות בקרוב גרסאות חדשות לקונסולת ה-Xbox One? לפי גורמים שדיברו עם Kotaku ו-Polygon, נראה כי מיקרוסופט עובדת על גרסת Slim וגרסה אחת שנועדה להיות חזקה יותר מה-Xbox One המקורי.

גרסת ה-Slim של ה-Xbox One אמורה לצאת במהלך השנה הקרובה, כשהיא תציע לשחקנים ליהנות מקונסולת הדגל של מיקרוסופט במידות פיזיות מעט קטנות יותר מהקונסולה הרגילה, אולם מידותיה לא נחשפו עוד ויתרה מכך, לא נאמר על איזה בסיס חומרה היא תרוץ ומהם השדרוגים הצפויים.

הגרסה החדשה של הקונסולה הנקראת תחת שם הקוד Scorpio, אמורה להגיע אלינו בשנת 2017, כשהיא מציגה יחידת עיבוד גראפית (GPU) חזקה משמעותית מהקונסולה הקיימת, כשהכוח החדש מתחת למנוע אמור לאפשר לשחקנים ליהנות ממשחקי מציאות מדומה (VR) של Oculus ומפתחי צד שלישי. בימים אלה ישנם דיווחים שונים המראים כי מיקרוסופט מנסה לפתות את Oculus לשיתוף פעולה וזאת ככל הנראה מהרצון שלה להיכנס לתחום, אשר המתחרה Playstation VR כבר מעבר לפינה.

היינו שמחים לשמוע פרטים נוספים, אך המקורות שדיווחו ל-Kotaku ו-Polygon נמצאים תחת הסכם סודיות עם מיקרוסופט.

כתב: דניאל לברן ופורסם לראשונה באתר Vgames

 • רון ויצמן

  מה שדרוג משמעותי מה? כמו בXbox 360 וPS3 הגרפיקה תיהיה זהה, המכשיר יהיה מעט חזק יותר רק בשביל להריץ את המשחק ברזולוציה גבוהה יותר. כנראה ב4K או 2K. לפי דעתי למי שיש PS4/XO לא שווה לשדרג. מי שרוצה שידרוג רציני בביצועים, הגרפיקה, המהירות, השלט והרזולוציה שימתין לPS5.

  • Amityt

   הם גם לא יעשו שדרוג משמעותי כי אז הלקוחות יעברו למתחרות.
   כי הרי מי ירצה לקנות קונסולה שלא תהיה רלוונטית שנתיים אחרי.