מנהל תכנית ה[email protected] של מיקרוסופט, קריס קרלה (Chris Charla), הודיע אמש כי כחלק מהתכנית החדשה של מיקרוסופט, שחקנים יוכלו בקרוב לשחק במשחקים מסויימים עם חברים בעלי פלטפורמות שונות Cross-Networking. המשמעות היא, שאם אתם רוצים לשחק עם חבר Destiny, אתם לא תצטרכו להיות מחוברים על אותה קונסולה, אלא פשוט להתחבר דרך שירות הזיהוי של מיקרוסופט, שיאפשר לכם להתחבר לשחקנים אחרים.

בהודעה, קרלה אמר כי כחלק מהעדכון החדש של תכנית ה[email protected], שחקנים בקרוב יוכלו ליהנות מלשחק את המשחקים האהובים עליהם על קונסולת ה-Xbox One, עם חברים המשחקים על המחשב או על פלטפורמות אחרות, כלומר PlayStation 4. כדי לחגוג את תחילתו של העידן החדש, הוכרז כי המשחק הראשון בו שחקנים יוכלו לשחק ללא גבולות פלטפורמה, יהיה Rocket League.

למרות שמדובר בחדשות מרגשות ביותר, תכנית ה[email protected], תהיה זמינה כרגע רק לשחקני ה-Xbox One וחברות האחראיות על משחקי צד שלישי יצטרכו לבחור לשלב את הפונקציה החדשה בתוך המשחקים שלהן. בכל זאת, מדובר במהלך מעודד מאוד שמצמצם את הפער בין שתי הקונסולות ועשוי להביא לשינוי מהותי בעתיד הקונסולות.

כתב: דניאל לברן פורסם לראשונה באתר Vgames