מיקרוסופט מתכננת לחשוף את החידושים האחרונים של מערכת ה-Windows 10 (חלונות 10) באירוע שתערוך בחודש ינואר הקרוב. על פי הדיווח, בתערוכת האלקטרוניקה השנתית CES 2015 הנערכת בלאס ווגאס, תחשוף מיקרוסופט את הפרטים המלאים, זאת לצד גרסת הדגמה חדשה שתושק מספר ימים לאחר מכן.

כזכור, החברה השיקה בחודש שעבר את Windows 10 בגרסת Technical Preview המיועדת לטכנאים, מפתחים ואנשים מהתעשייה להתרשם מהמערכת ומהיכולות שלה. גרסת ה-Consumer Preview שתושק בחודש הבא תציג מגוון חידושים ושיפורים בתחום המגע המיועדים לתחום הטאבלטים וכן ככל הנראה את הגרסה הניידת החדשה שצפויה להגיע למכשירים הניידים.

עוד לא ברור מתי מיקרוסופט תשחרר את הגרסה המעודכנת להורדה, ורק בחודש שעבר היא עדכנה את הגרסה הנוכחית עם יותר מ-7,000 באגים ותיקונים שונים. השחרור הרשמי של המערכת צפוי להיות באמצע שנה הבאה.

עוד פרטים על חידושי המערכת בסקירה שהעלנו כאן באתר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.