למרות העדכון האחרון ה-OnePlus 2, יש מי שמחפש לרענן מראה או אף ממשק שונה ולאלו ממכם שמוכנים, נראה כי בעתיד לא תהיו חייבים להישאר עם אנדרואיד (Android) אלא תוכלו להחליף את מערכת ההפעלה לחלונות 10 מובייל (Windows 10 Mobile).

בשנה שעברה הכריזה מיקרוסופט (Microsoft) על שיתוף פעולה עם היצרנית שיאומי (Xiaomi) במסגרתו יוכלו בעלי מכשיר ה-Mi 4 להחליף את מערכת ההפעלה מאנדרואיד לחלונות 10 מובייל. כעת על-פי דיווח של IT Home נראה כי בענקית מרדמונד ירחיבו את ההיצע למכשירים נוספים כמו מכשיר ה-OnePlus 2 הפופלארי, ה-OnePlus 3 שטרם הוכרז ובאופן טבעי מכשיר ה-Mi 5 שהוכרז בשבוע שעבר. מדובר בחדשות מסקרנות שיאפשרו לבעלי מכשירים מבוססי אנדרואיד להתנסות עם מערכת ההפעלה הניידת החדשה של מיקרוסופט.

אנו תמיד בעד חופש בחירה ונשמח לראות תמיכה במכשירים נוספים, שכן מערכת ההפעלה חלונות 10 מובייל כוללת מספר אפשרויות מסקרנות היכולות החדשות של קורטנה או אפשרות ה-Continuum, המאפשרת לחבר אל המכשיר מקלדת, עכבר ומסך ולמעשה להפוך אותו למחשב נייד בה התנסו בברצלונה.

מייזו (Meizue) מבצעת זה מספר שנים שיתוף פעולה דומה אך עם אובונטו (Ubuntu), מפתחת מערכת ההפעלה לניידים Ubuntu Mobile ובחודש שעבר הציגו השניים את דגם Pro 5 המשווק עם המערכת הניידת של אובונטו או כאפשרות להחליף את רום בקלות.