מיקרוסופט (Microsoft) טוענת שבסוף השבוע האחרון נחצה קו המיליון הראשון של אנשים שנרשמו לתוכנית Windows Insider. כזכור מדובר בתוכנית שאלו שנרשמים אליה מקבלים את ההזדמנות להוריד ולבדוק את גרסת הסקירה הטכנית של חלונות 10, מערכת ההפעלה החדשה של החברה שנחשפה רק לאחרונה.

מיקרוסופט לא מסרה פרטים אודות כמות האנשים בפועל שהורידו והתקינו את הגרסה הזו של חלונות 10 (Windows 10), אלא את מספר האנשים שנרשמו לתוכנית בלבד, אך היא כן מסרה שהיא קיבלה כבר למעלה מ-200,000 פיסות משוב שמתייחסות לפעילות המערכת, שלגביה תוכלו לקרוא את הסקירה הראשונית שלנו.

כמו כן, כפי שכבר כתבנו, מיקרוסופט אוספת לא מעט נתוני רקע מאלו שהתקינו את גרסת הסקירה המוקדמת של חלונות 10. זו הסיבה שהיא יכולה לספק לא מעט נתונים מדויקים.

כך לדוגמה יותר ממחצית מההתקנות היו כאלו שבוצעו באופן מלא וטבעי במחשב, וזאת לעומת התקנה במכונות וירטואליות. בנוסף, הנתונים מראים משתמשים, או לפחות מריצים, כשבע אפליקציות יום.

מה אתכם, האם אתם כבר התקנתם את חלונות 10 לבדיקה?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.