האם הסוף קרב? הדור הבא של קונסולת מיקרוסופט תוצג לעולם ב-21 למאי, כך מדיווח ברשת לאחר שפאול טהורוט (Paul Thurrott), בלוגר Windows שאמר בראיון עימו כי זהו התאריך להשקה, והאנשים של The Verge הצליחו לאמת זאת עם מקור נוסף בחברה. מיקרוסופט הייתה אמורה להכריז על הקונסולה עוד החודש, ב-24 לאפריל אולם התאריך נדחה לבסוף בחודש נוסף.

השמועות על הקונסולה העתידית רבות, ובין הפרטים המעניינים ניתן למצוא כי הקונסולה תכלול כונן בלו-ריי ומצלמת קינקט עם רמת פירוט משופרת אשר יכולה ללכוד לא רק תנועת גפיים אלא גם את תנועת האצבעות. הקונסולה תהיה מבוססת על ארכיטקטורת x86 בדומה למחשב ותרוץ על מעבד 8 ליבות בתדר של 1.6GHz לכל ליבה ו-4 מגה זיכרון מטמון. השבוע דווח (שוב) כי הקונסולה תדרוש חיבור רציף לרשת בזמן משחק, דבר שעדיין לא אומת על ידי גורם רשמי.

סוני מצידה ממשיכה לחשוף פרטים נוספים על הקונסולה-שלא-ראינו, ה-PlayStation 4 וחשפה מספר פרטים על הבקר החדש, ואולם חלק מהמקורות טוענים כי מיקרוסופט תחשוף את הקונסולה במהלך תערוכת הגיימרים E3 שתתקיים במהלך יוני, כך שייתכן שתאריך הההכרזה הרשמי עדיין לא סופי.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
  • LOL

    חיבור רציף אם יהיה יחסל את סיכויי המכירה של הקונסולה

  • Kemo K.

    אני מוכן להתערב ששתי הקונסולות ייצאו ביחד ובאותו יום … כי למי שלא יודע זה כבר תואם מראש בין סוני למיקרוסופט (למען הרוח התחרותית והספורטיבית) .

  • אנונימי

    אני מקווה שהאקסבוקס הבא יצא בחופש הגדול בשנה הבאה

  • איך אני אוהב להכנס לאתר הזה ולראות כתבות כאלה ! 🙂 עשיתם ל את היום