מטבע וכרטיס אשראי של ביטקוין

חלק ממיקרוסופט החדשה? החברה החלה לקבל תשלומים בחנות הווינדוס-פון והאקסבוקס באמצעות שימוש במטבע האינטרנטי ביטקוין (Bitcoin).

מיקרוסופט (Microsoft) הוסיפה את היכולת להוסיף כסף לחשבון מיקרוסופט באמצעות שימוש במטבע הממוחשב והמוצפן ביטקוין (Bitcoin) זאת בנוסף לאפשרות להוסיף כסף באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל (PayPal). לאחר מכן ניתן לקנות טובין בחנויות המקוונות השונות של החברה כמו: חנות האקסבוקס (Xbox) המאפשרת לרכוש משחקים, תכני מוזיקה או וידאו, חנות הווינדוס-פון (Windows Phone) המאפשרת רכישה של משחקים ואפלקציות.

האפשרות להשתמש במטבע הוירטואלי מוגבלת כרגע לחנות האמריקאית בלבד, לא ניתן לקנות באמצעות המטבע באופן ישיר אלא להוסיף לחשבון סכום כסף במדרגות שנעות מ-10 דולר ועד ל-100 דולר. התמיכה במטבע מתבצעת דרך BitPay.

באופן תמוהה האפשרות לא נחשפה בהכרזה רשמית או בהודעה לעיתונות אלא על-ידי shafnitz גולש רדדיט חד-עין שהעלה את הממצאים לאתר. כרגע לא נראה שהחברה מתכוונת לתמוך במטבעות ממוחשבים אחרים. נכון לכתיבת שורות אלה שוויו של מטבע ביטקוין עומד על 356 דולר, כשבשיא ערכו היה שווה יותר מ-800 דולר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.