מיקרוסופט (Microsoft) יוצאת במהלך לקידום שירות אחסון בענן שלה, ה-OneDrive (המוכר בשמו הקודם SkyDrie) ומציעה נפח אחסון כפול מהנפח המוצע בחינם.

החברה הודיעה בבלוג שלה כי כל משתמש אשר יוריד את האפליקציה לטלפון הנייד שלו ויפעילו את החשבון עם אפשרות העלאת התמונות האוטומטית עד סוף החודש, יזכה בנפח של 30 ג’יגה-בייט סה”כ לאחסון בחינם. המשתמשים הרשומים אשר כבר הפעילו את אפשרות זו יקבלו את ה-15 ג’יגה-בייט הנוספים באופן אוטומטי לחשבון. למעשה, את הודעתה מכוונת מיקרוסופט למשתמשי iOS במיוחד, שכזכור עם הגעת גרסת ה-iOS 8, ניתן מעתה להשתמש בשירות ה-iCloud Drive ככונן רשת לכל דבר, אולם הוא מוגבל לנפח החינמי של 5 ג'יגה-בייט בלבד.

מלבד יישומי המובייל, שירות האחסון OneDrive של מיקרוסופט מאפשר כיום שימוש באופן אינטגרלי ביישומי מיקרוסופט כמו Windows וחבילת ה-Office. לאחרונה היא הגדילה את נפח הקובץ המקסימלי שאותו ניתן להעלות ל-10 ג’יגה-בייט וכוללת יישומים עבור  מערכת האנדרואיד, iOS וכמובן Windows Phone.

כדי להפעיל את אפשרות העלאת התמונות האוטומטית לאחר הצילום יש להיכנס להגדרות האפליקציה וללחוץ על Camera backup, שם יש להעביר את המצב ל-On. להשוואה בין שלל שירותי האחסון השונים ברשת לחצו כאן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.