מספר שבועות לאחר שמיקרוסופט השיקה את גרסת האופיס עבור מכשירי ה-iOS, הודיעה היום החברה על השקת הגרסה החדשה גם למכשירי האנדרואיד. החל מהיום יכול משתמש בעל מכשיר אנדרואיד מגרסה 4.0 ומעלה להוריד ולהתקין את אפליקציית האופיס במכשיר הכולל את הוורד, אקסל, ופאוור-פוינט.

מיקרוסופט אמנם מספקת את האפליקציה בחינם לכל דורש, אולם כדי להשתמש בה, לצפות ולערוך מסמכים דרך האפליקציה היא דורשת חשבון ב-Office 365, הגרסה המקוונת בענן לאופיס ברשת הדורשת תשלום חודשי של $9.90 הכולל 20 ג’יגה-בייט בשירות האחסון קבצים בענן של החברה, SkyDrive.

יכולת האפליקציה בסיסית למדי, והיא מאפשרת לבצע יצירה ועריכה של מסמכי אופיס עם אפשרויות רזות בהשוואה לגרסה השולחנית, ובדומה לגרסת ה-iOS, לא ניתן לבצע עריכה למצגות פאוור-פוינט. ה-Office 365 לאנדרואיד מאפשרת פועלת בצורה מקוונת, כלומר ניתן לשמור מסמכים ב-SkyDrive וכן לשתף מסמכים ולבצע עריכה מקוונת.

בעלי חשבון Office 365 מוזמנים להוריד את האפליקציה ישירות מחנות הגוגל פליי או בגרסת ה-iOS, אולם כרגע, גרסה זו אינה מיועדת כרגע לטאבלטים כך שרק בעלי סמארטפונים יוכלו להשתמש בה.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • שרון

  טוב ניסתי התקנתי את ה קובץ APK
  הוא דורש אקטיבציה
  נכנסתי למיקרוסופט בשביל לעשות אקטיבציה הם נותנים חודש ניסיון חינם
  אמרתי אוקיי
  שמתי פרטים הכל
  עדיין אי אפשר להתקין אותה על המכשיר כתוב שם WINDOWS PHONE שלנו יש אנדרואיד
  לא יודע מה הם מבלבלים את המוח עדיין אין אנדרואיד

 • שי

  זה לא קשור לגוגל זה מיקרוסופט שמגבילה.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שוב פיתוח חדש שלא ניתן להפעיל אותו מהארץ, ממש אוהבים אותנו בגוגל ועוד יש להם מרכז פיתוח בארץ

  • שרון

   מה קשור גוגל?

 • ליר

  כן.. למיטב הבנתי גלקסי 3 אמור להריץ את זה יפה.. מה הבעיה?..

 • אוראל אמסלם

  'פריט זה אינו זמין בארצך'

  • roy

   לי כותב: This app is incompatible with your device.