מיקרוסופט (Microsoft) עדכנה את חבילת יישומי האופיס למחשב האישי והשיקה את ה-Office 2016 למערכות חלונות (Windows) ומקינטוש (Mac).

בין החידושים שהגרסה החדשה מציעה, היא בראש ובראשונה מממשק חדש עם התאמה לסרגלי הכלים של מערכת החלונות 10 שהושקה לפני כחודשיים. בנוסף, מיקרוסופט השקיעה מאמצים רבים ביכולת של עבודה בשיתוף ובמקביל בין משתמשים על מספר פלטפורמות בו זמנית ובזמן אמת, יכולת המכוונת בעיקר לארגונים הנדרשים לעבודה יחדיו על מסמכים שונים.

"היום, עם ההשקה של Office 2016, אנו מספקים למשתמשים שלנו סט של יישומים ושירותים המיועדים לסביבת העבודה המודרנית ושיתוף פעולה בו הם יכולים לגשת בקלות למסמכים שלהם באמצעות מגוון של פלטפורמות ומכשירים מודרניים", אמרו במיקרוסופט.

office_app_mobile_screenshot

בנוסף, מיקרוסופט הטמיעה שירותי אחסון בענן שונים כמו גם אפשרות לעבוד ברשת באמצעות ה-Office 365 שעדיין מוצע למשתמשים בהרשמה בתשלום חודשי קבוע.

Office 2016 מוצעת להורדה בגרסת Home ו-Student בתשלום חד פעמי של 150 דולר הכולל את יישומי Word, Excel, PowerPoint, ו-OneNote, אולם ללא Outlook החשוב במיוחד למשתמשים המשרדיים ו-Access. אלו יהיו כלולים רק בחבילת ה-Office Business או Professional שמחירם מתחיל ב-230 דולר. מלבד זאת, למיקרוסופט כבר מחכה עבודה אל מול ההורדות הפיראטיות שכן כבר אמש הגרסה הרשמית דלפה לרשת.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Chen.s

  מה בנוגע לעברית במק/ios?
  האם מישהו יודע האם יש תמיכה מלאה בעברית? – זה אומר ממשק בעברית.

  אחרי כל השינויים בעולם המחשוב עדיין אין תחליף לאופיס!

  • ב-iOS ובמק יש תמיכה מלאה בעברית, אני משתמש באייפד באופיס והוא די נוח והוא כולל המון אפשרויות שלא הייתי מדמיין שיכולות להיות בתוך אפליקציית iOS… לדעתי מה שמוזר שעדיין אין תמיכה בעברית לאנדרואיד….

 • יש לי את האופיס הזה, לא מדובר במהפכה של ממש, אבל הוא יותר חלק וקליל לשימוש

  • בעברית?
   מאיפה מורדים?

   • העברית הגיעה בבטא כבר לפני חודש או חודשיים. הבטא היום כבר לא זמינה אבל יש לי אופיס 365 אז אני מקבל כל הזמן את האופיס המעודכן ביותר אז קיבלתי אותו