מיקרוסופט חשפה היום פרטים נוספים בנוגע לשדרוג ה-Windows Blue עבור מערכת ה-Windows 8, אשר אישרה את קיומה לפני כשבועיים. תחילה מיקרוסופט אומרת כי השם “Blue” הוא כמובן רק שם הקוד של הגרסה וכי העדכון יושק תחת השם Windows 8.1 בשורה נוספת נוגעת לגבי העדכון, שבאופן לא מפתיע הוא יגיע בחינם לבעלי Windows 8 וגרסת ה-RT.

כבר בחודש הבא, ב-26 ליוני מיקרוסופט תשיק גרסת בטא ראשונה באירוע בסן פרנסיסקו ויהיה זמין גם לבעלי Windows 8 ו-RT. הגרסה שכבר דלפה לרשת ממנה הוצגו מספר צילומי מסך מציגה מספר שיפורים הקשורים לניהול המשימות של המערכת, אינטגרציה של SkyDrive, עדכון לסרגל ה-Charms והתאמה אישית של האריחים החיים במסך ההתחל. אגב, הנעלם הכי גדול כרגע הוא האם מיקרוסופט תחזיר חזרה את כפתור ההתחל הכל כך חסר, והיא יכולה למתוח אותנו גם עד הרגע האחרון.

השחרור הרשמי של Windows 8.1 צפוי להתרחש בהמשך השנה, ועד אז מיקרוסופט צפויה לשחרר עוד מספר גרסאות נוספות לפני ההשקה הסופית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.