קונסולות הדור הבא זוכות לכמות מכירה נאה בהשקה ולאחר שסוני הודיעה על מכירה של יותר ממיליון קונסולות 'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) גם במיקרוסופט מדווחים על כמות מכירות זהה עבור קונסולת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One).

את הדיווח הביא מייג'ור נלסון הלא הוא לארי הארב (Larry Hryb), הדובר הלא רשמי של חטיבת המשחקים של מיקרוסופט בחשבון הטוויטר שלו והוא מכריז על ההשקה כ"הגדולה ביותר בהיסטוריה של האקסבוקס". נזכיר כי קונסולת האקסובקס וואן החלה להימכר בארצות הברית כשבוע לאחר ההשקה של הקונסולה המתחרה מבית סוני ובמחיר גבוה יותר ב-100 דולר ולמרות זאת הצליחו במיקרוסופט להשוות את כמות המכירות לזו של הקונסולה של סוני, אם כי חשוב לזכור – בעוד הקונסולה של סוני הושקה בארצות הברית ובקנדה בלבד הקונסולה של מיקרוסופט החלה להימכר ב-13 מדינות ברחבי העולם, כך שההישג של סוני הוא, ככל הנראה, מרשם יותר.

לא הכל ורוד
כמו סוני גם ההשקת הקונסולה של מיקרוסופט לא חפה מבעיות, ברשת החלו להופיע דיווחים שונים אודות בעיות בכונן ה'בלו ריי' (Blu-Ray) של הקונסולה שבעת הכנסת דיסק משמיע קולות נקישה חזקים ולא מצליח לקרוא דיסקים, כפי שניתן לראות בווידאו המצורף בו עובד IGN שרכש את הקונסולה מתעד את הבעיה:

חשוב לציין, כי לא ידוע היקף הבעיה אך צפוי כי השקה של חומרה חדשה לגמרי תלווה בבעיות כשם שבייצור מנסים לעמוד בדרישה הגבוהה שיצרו קונסולת הדור הבא, באופן די אירוני גם ה'אקסבוקס 360' (Xbox 360), קונסולת הדור הקודם של החברה סבלה מבעיה בכונן ה-DVD אשר היה שורט את הדיסקים שהוכנסו לתוכו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.