מיקרוסופט השיקה במספר מדינות אפשרות חדשה המשלבת את היכולות של תוכנת הוידאו צ’אט סקייפ (Skype) ישירות בתוך תיבת הדואר Outlook.com.  התוספת החדשה מאפשרת ביצוע שיחות וידאו ואודיו כחלק ממסך הדפדפן ללא צורך להפעיל את היישום חיצוני, ובהקלקה פשוטה על איש הקשר בזמן שהוא מחובר לשירות ניתן יהיה לבצע שיחה בקלות. במיקרוסופט אומרים כי השירות נועד להפחית את מספר המילים הנכתבים במייל על ידי ביצוע שיחת צ’אט מהירה ופשוטה אשר תקל על התקשורת בין אנשים.

בשלב זה, סקייפ ב-Outlook.com יהיה זמין למספר משתמשים בארה”ב ואנגליה כדי לבחון את השירות: “אנחנו נשלב בהדרגה את שיחות הוידאו בסקייפ לכל לקוחותינו ונעדכן ככל שנקבל חוות דעת מהמשתמשים”, נאמר בבלוג של מיקרוסופט.

אם אתם בין ברי המזל, תקבלו הודעה בכניסה לחשבונכם ב-Outlook.com שיאפשר לקשר את חשבון הסקייפ לחשבון המייל, וכן תדרשו להתקין תוסף לדפדפן שלא מצריך הפעלתו מחדש. את רשימת אנשי הקשר של סקייפ, יוכלו לראות המשתמשים בתוך תיבת הדואר ולבצע את השיחות ישירות משם.

מיקרוסופט ממשיכה להרחיב את היכולות של תיבת הדואר Outlook.com אשר הושק לפני כחצי שנה וכבר צבר כ-25 מיליון משתמשים פעילים. בין השירותים שמספקת מיקרוסופט היא אפשרות לצפות בקבצי אופיס, לאחסן קבצים בענן בשילוב של Skydrive ולבעלי דומיינים להשתמש ב-Outlook.com כשירות המייל של הדומיין.

וידאו: כך זה נראה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.