מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה להשיק אפליקציות אצל הפלטפורמות המתחרות וחשפה אפליקציה חדשה המיועדת למשתמשי iOS הנקראת “News Pro” המביאה חדשות מותאמות אישית הנשאב ישירות ממנוע החיפוש שלה Bing.

למעשה מדובר באפליקציה המתחרה לזו של אפל, אך בניגוד אליה היא מסולגת להציג גם עדכונים מפיד החדשות שלנו ברשתות החברתיות כמו לינקדין ופייסבוק, זאת מלבד חדשות אחרונות לפי תחומים שנבחר מראש.  מלבד זאת, ברגע שנתחבר לרשת החברתית שלנו, האפליקציה מבצעת סינון אוטומטי של חדשות מותאמות לפי טעמנו האישי, זאת מבלי שבחרנו את הקטגוריות הרצויות. מבחינת חלוקה לקטגוריות, ניתן למצוא מידע טכנולוגי, חדשות היום, בריאות, נדלן, חינוך ועוד.

האפליקציה נוצרה על ידי צוות Microsoft Garage האחראי בין היתר על האפליקציות הרבות הקיימות בחנויות השונות, ובדומה לאחרות, News Pro לא משלבת פרסומות כרגע, לכן לא מאוד ברור המודל העסקי של מיקרוסופט בכל הנוגע בהשקעה בתחומים השונים, אולי זה ישתקף בעתיד. החברה אישרה כי News Pro לא תושק באנדרואיד או אף בפלטפורמה שלה עצמה Windows 10 Mobile.

להורדה בחנות ה-AppStore.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.