עכברים ומקלדות מותאמים לחוויית השימוש במערכת ההפעלה החדשה, Windows 8, על שלל צורותיה- מחשב טאבלט, מחשב נייד רגיל או מחשב שולחני. בין השאר, מציעה מיקרוסופט סט מוצרים שמתאים במיוחד לאורח החיים הנייד, בעל עיצוב קל ומינימליסטי המקל על הנשיאה.

מקלדת Wedge Mobile החדשה והדקיקה מבית מיקרוסופט בעלת מקשי מגע מלאים מספקת חוויה נוחה כדי לחסוך הקלדה איטית ומסורבלת על מסך הטאבלט. מקלדתKeyboard Wedge Mobile, שתוכננה במיוחד לטובת משתמשי טאבלטים, כוללת חלק מהתכונות השימושיות ביותר, כמו למשל מקשים ישירים של Windows 8 ומקשי מדיה מובנים. המקלדת מצוידת במיטב החידושים בטכנולוגיית Bluetooth, כדי לאפשר התחברות אלחוטית לטאבלט ללא צורך בכבל או משדר/מקלט. למקלדת כיסוי עמיד שמגן עליה משריטות ובנוסף משמש כתושבת לטאבלט. בסיום השימוש, ניתן פשוט לסגור את כיסוי המקלדת כדי לכבות אותה ולהכניסה לתיק.

כדי ליצור עמדת עבודה ניידת, מלאה ומסודרת, ניתן לצרף את מקלדת Wedge Mobile לעכבר Wedge Touch Mouse . ה- Wedge Touch Mouse החדש של מיקרוסופט מציע חבילת פונקציונליות מלאה, ארוזה בתוך מכשיר קומפקטי ומעוצב שמתאים לשימוש בדרכים או במקומות שבהם משטח העבודה מוגבל. העכבר תוכנן להשלמת חוויית השימוש ב- 8 Windows, באמצעות גלילת מגע לכל הכיוונים ואפשרויות ניווט בקצות האצבעות. בנוסף, פעולתו מבוססת על טכנולוגיית BlueTrack, המאפשרת שימוש בעכבר כמעט על כל משטח. ניתן לשאת את העכבר הקומפקטי בקלות בכיס. בנוסף, העיצוב המינימליסטי של ה Wedge Touch Mouse מאפשר לוותר על כבלים ומשדרי USB כך שניתן פשוט להפעיל ולחבר אותו למחשב נייד או לטאבלט עם Bluetooth כדי ליהנות מחוויית עבודה נוחה ונטולת סיבוכים.
עכבר נוסף שמציעה מיקרוסופט כפתרון ניידות מעולה לניווט חלק ונוח ב-Windows 8 הוא ה- Sculpt Touch Mouse. בעזרת רצועת המגע שעל גבי העכבר, ניתן לגלול לארבעת הכיוונים ולעבור על יישומים ומסמכים בהחלקת אצבע פשוטה, המותאמת לניווט במסך ה- Start של Windows 8. טכנולוגיית BlueTrack, שמאפשרת עבודה כמעט על כל משטח וקישוריות Bluetooth, שיוצרת חיבור אלחוטי מהימן, נטול סיבוכים וללא צורך ב-USB, מאפשרות עבודה בכל מקום. בנוסף, העיצוב המיוחד מעניק מקום נוח להנחת האצבעות, המתאים לימניים ולשמאליים כאחד. ניתן להשתמש בעכבר Sculpt Touch על כלל מכשירי Windows 8 (מחשבים נייחים, ניידים וטאבלטים) במהירות, בנוחות ובאופן חלק.
מקלדת Sculpt Comfort שהשיקה מיקרוסופט לאחרונה היא מקלדת מסוגננת ונוחה, שנועדה להשלים את חוויית השימוש במחשב ובמערכת ההפעלה Windows 8. ניתן למצוא בה רכיבים ארגונומיים כגון: פריסת מקשים בתצורת Contour Curve; משענת ידיים מרופדת, המעודדת מנח טבעי יותר של הגוף; תכונות פרודוקטיביות לייעול העבודה, דוגמת מקשים ישירים משולבים של Windows 8 וכן עיצובים מגוונים כמו משענת ידיים נתיקה. כל זאת, כדי להתאים את המקלדת לצרכיו הספציפיים של המשתמש. מקלדת Sculpt Comfort היא הראשונה שכוללת מקש רווח מפוצל ופונקציונאליות Backspace נוספת, פרי עיצובה של קבוצת Microsoft Hardware. על פי מחקרים, מקש הרווח הוא המקש בעל מספר ההקשות הרב ביותר וזו הסיבה לכך שמיקרוסופט הגדילה את מקש הרווח, כך שיהיה קל יותר 'לפגוע במטרה'. תוספת הפונקציונאליות של Backspace בחלקו השמאלי של מקש הרווח המפוצל מסייעת לייעל את העבודה ולהשאיר את הידיים במנח טוב גם כשנעשית שגיאת הקלדה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.