דפדפן האדג' (Edge) של מיקרוסופט (Microsoft) משתדרג ומעתה תומך בהזרמה של תוכן ("Casting") כמו תמונות מאלבומים מקוונים, שירים משירותי מוזיקה שונים או סרטונים מאתרים כמו יו-טיוב (YouTube) בהזרמה אל מכשירים התומכים ב-DLNA או בתקן Miracast.

בהודעה בבלוג הרשמי של חלונות הוכרזה היכולת החדשה והיא זמינה כבר עתה למשתמשי חלונות 10 (Windows 10) המנויים לעדכוני ה-Insider Preview. בדומה ליכולת הכרום-קאסט (Chromecast) של גוגל, באמצעות דפדפן האדג' ניתן יהיה להזרים תכנים מקוונים, כמו אלבומי תמונות מתוך פייסבוק, שירים בהזרמה מתוך פנדורה וסרטונים יו-טיוב מהדפדפן על המחשב ישירות אל מכשיר הטלוויזיה או כל מכשיר אחר התומך בתקני ההזרמה שהזכרנו קודם ונמצא באותה רשת ביתית וזאת ללא הצורך לרכוש מחבר נוסף  (למרות שהחברה מוכרת מחבר שכזה). יש לציין כי לא ניתן להזרים תוכן מוגן כמו סרטים או סדרות בהם ניתן לצפות בשירותים מקוונים כמו Netflix או Hulu.

היכולת זמינה למנויים לתוכנית ה-Insider Preview ותשוחרר לשאר משתמשי חלונות 10 באחד מהעדכונים העתידיים.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.