מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה את ההסתערות שלה על המכשירים הניידים שאינם פועלים על בסיס מערכת ההפעלה שלה, והפעם היא מפתחת משגר חדש לאנדרואיד (Android) שמכונה Arrow Launcher ונמצא בשלב הבטא שלו, כך שעדיין לא הגיע ל-Google Play.

המשגר אמור לפשט את דרך העבודה עם הטלפון ולקצר את המספר הלחיצות הנדרשות כדי להגיע לאנשי קשר וליישומים.

הוא מורכב למעשה משלושה מסכים בית. מסך הבית הראשי מציג שתי קבוצות של יישומים: הראשונה, תחת Recent, מציגה את האפליקציות שהיו בשימוש לאחרונה ומתחתיה, תחת הכותרת Frequent, את האפליקציות שנמצאות הכי הרבה בשימוש. גלילת המסך שמאלה מציגה מסך בו מוצגות כל ההתקשרויות האחרונות שבוצעו באמצעות טלפון, ולא משנה אם מדובר בשיחה קולית או החלפת דואר אלקטרוני או קבלת מסרון. המסך הימני ביותר מציג התראות והערות, כולל אפשרות לקביעת מטלות.

מגירת האפליקציות מציגה מיון של כל האפליקציות המותקנות במכשיר בסדרל אלפא-ביתי, והיא נגללת מעלה מטה, כשלגלילה מהירה יותר אפשר להעביר את האצבע על עמודת האותיות. סרגל הניווט הראשי, שנפתח כלפי מעלה, מאפשר להציב בו קצורי דרך לאפליקציות ולאנשי קשר כפי ראות המשתמש, אבל רק השורה העליונה תוצג בדף הבית.

המשגר נמצא כעת, כאמור, בתקופת הבטא שלו. עם זאת אפשר להירשם בדף –+Google של הפרויקט ולקבל הזמנה. ההזמנה מאפשרת להוריד קובץ APK להתקנה ידנית במכשיר.