כשבמיקרוסופט הציגו את ה'אקסבקוס וואן' (Xbox One), הם ציינו כי הם בחרו בצבע השחור על-מנת שהקונסולה לא תבלוט יתר על המידה ותשתלב באופן מושלם במרכז המדיה הביתי, אך נראה כי הדבר אינו כולל את עובדי החברה שכן עבור אלה, מיקרוסופט תעניק קונסולה במהדורה מיוחדת בצבע לבן.

הקונסולה המיועדת לעובדים נחשפה בעקבות פרסום שעלה לאתר Reddit, בו חבר של עובד מיקרוסופט פרסם תמונה בה נראית קונסולת 'אקבוקס וואן' בצבע לבן עם צדדים שחורים. הקונסולה מזכירה במעט את ה'אקסבוקס 360' (Xbox 360) המקורית והייחוד שלה לא מתבטא רק במעטפת החיצוני – בנוסף הקונסולה שיקבלו בחינם העובדים בחטיבת האינטרנט והבידור של החברה תכלול הקדשה אישית, בצמוד למגש טעינת הדיסקים, בה נכתב "אני יצרתי את זה" (I Made It) אשר לבטח תעניק להם סוג של גאוות היחידה, בתרומה הישירה או העקיפה על תכנון הקונסולה.

אין זו הפעם הראשונה שמיקרוסופט מחלקת לעבודים מוצרים חינם וכי ב-2010 מיקרוסופט העניקה לעובדי החברה בחינם טלפונים חכמים המבוססים על מערכת ההפעלה 'ווינדוס-פון 7' (Windows Phone 7).

בנוסף לקונסולה גם בקר השליטה, אשר בו הוכנסו מעל ל-40 שיפורים, יהיה בצבע לבן אך נראה כי מצלמת הקינקט תגיע בצבע הסטנדרטי. שאר העובדים בארצות הברית יוכלו לרכוש את הקונסולה של הענקית מרדמונד, באזור חודש נובמבר.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.