מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט (Microsoft), הלו היא Windows 10, הגיעה כבר לפי ההערכות לכמות של יותר מ-50 מליון משתמשים. כמחצית מהמשתמשים התקינו את עותק ה-Windows 10 שלהם במהלך השבוע האחרון בלבד, וזאת בעת שהחברה הולכת ומרחיבה את גלי ההתקנה של המשתמשים שנרשמו לקבל את עותק מערכת ההפעלה שלהם בחינם, כשדרוג.

במקביל שחררה מיקרוסופט בסוף השבוע את העדכון השלישי המצטבר שלה ל-Windows 10, שקיבל את המספר KB3081438. מיקרוסופט לא סיפקה יותר מדי פרטים לגבי התיקון הזה, אל רק ש-"עדכון זה כולל שיפורים שמשפרים את התפקודיות של חלונות". למרות זאת, מדובר בתיקון שבעיקר פותר בעיות ל-Windows Store לאחר שמשתמשים לא מעטים דיווחו על בעיות התחברות, וכן בעיות שקשורות להורדה ועדכון של אפליקציות.

כמו כן, מדובר כאמור בעדכון מצטבר שמכיל את כל התיקונים שמיקרוסופט הוציאה עד עתה עבור Windows 10, וזאת מעצם טבעה של ההפצה של מערכת ההפעלה, וכדי לא להשאיר משתמשים חדשים בלי תיקונים שכבר נשלחו לכלל המשתמשים. עם זאת, המערכת בודקת אלו תיקונים כבר הורדו והותקנו ולא מורידה אותם שנית.

בנוס, במהלך אוקטובר אמורה מיקרוסופט לשחרר את העדכון הראשון שלה שאינו מבוסס טלאים ותיקונים אלא שיפורים, הרחבות וגרסאות חדשות של אפליקציות. העדכון הזה מכונה Treshold 2 והוא אמור לכלול אפליקציית שיחות אוניברסלית, שיפורים ל-Edge והרחבות חדשות וכן עדכונים לפלטפורמת האפליקציות האוניברסלית.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • אני שינמכתי. היו לי די הרבה באגים לא הייתה תמיכה בעברית (זה הראה שהשפה היא עברית אבל רק חמישית מערכת הייתה בעברית משום מה) הדרך היחידה שבה ראיתי את המחשב היא דרך Safe Mode. יש עוד הרבה מה להשתפר ולמרות שלא התחברתי לעיצוב אני מאמין שאני אעדכן בשנית ברגע שיהיו עדכוני מערכת חדשים.

 • רון וייצמן

  להקיא*

 • Matanh Haz

  גירסה מעולה מהירה.בלי תקיעות.ופחות צרכים להפעיל מחדש תמחשב אחרי התקנת דרייברים ותוכנות

 • Omer Mayster

  הממשק משתמש עדיין נראה כמו מערכת לילדים בני 10

 • רון וייצמן

  ווינדוז 10 פשוט מעולה. התקנתי והמחשב זריז, לא נתקע בכלל, נדלק במהירות, אין קריסות, עובד מעולה בריבוי משימות; ווינדוז 7 היה מפעיל לי 3 התקנות במחשב ולא זז ועם ווינדוז 10 6 התקנות ועוד זז מעולה, יש חנות אפליקציות ועיצוב יפיפה.

  • אלכס

   בא לי להקיע מהתגובה הזאת…