בכנס Build 2014 בכיר במיקרוסופט ציין כי החברה שוקלת לאפשר תאימות-לאחור, כך שקונסולת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) תוכל להפעיל משחקים שתוכננו עבור קונסולת ה'אקסבוקס 360' (Xbox 360).

על-פי דיווח של Kotaku האוסטרלי נראה כי הענקית מרדמונד שוקלת לאפשר לאקסבוקס וואן להריץ משחקים של קונסולת הדור הקודם של החברה. בכנס 'בילד' ענה פרנק סבאג' (Frank Savage) מנהל פיתוח שותף במיקרוסופט לאדם מהקהל ששאל האם החברה מתכוונת לאפשר תאימות לאחור בקונסולת החדשה של החברה, סבאג' ענה "ישנן תוכניות [לעבוד על תאימות לאחור], אך אנו עדיין מנסים לפצח אותה. למרבה הצער, קשה לחקות PowerPC על X86, כך שכרגע אין על מה להכריז…"

נראה כי מדובר במהפך של 180-מעלות מההתבטאויות הקודמות של נשיא אקסבוקס דאז דון מטריק (Don Mattrick) שאמר כי תאימות-לאחור היא חשיבה הפוכה, מעניין אם וכיצד תאפשר החברה תאימות לאחור. האם יהיה מדובר באפשרות להזרים משחקים דרך הענן בדומה לשירות ה'פלייסטיישן נאו' (PlayStation Now) של סוני או שבסופו של דבר תמצא החברה דרך להריץ את המשחקים באופן לא-מקוון.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • רן

  יוסי hd אתה נמתא גם באתר גדג'טי ואגב ישנה תאימות לאחור בסוני 4 יש לי את הקונסוךה והם הכריזו ב ces על דבר שנקרא פלייסטיישן now ומה שזה עושה שתוכל לשחק גם משחקים של ps4 וגם של ps3 ושל ps vita אבל בסכום מסוים בנוסף זה גם יגיע למובייל ולסוגי אנרואיד שונים ובנוסף לא צריך קונסולה על מנת לשחק ב ps now כל מה שצריך זה טלוויזית sony bravia ו שלט דואלשוק 3 שאפשק לקנות בנפרד ואפשר לשחק באיזה משחק שאתה רוצה ועוד יותר מגניב שאם נתקעת באיזהשהוא שלב חבר שלך יכול לשחק לך במשחק מהבית שלו ולעזור לך לעבור ה playstation now יגיע בקיץ ל playstation 4 בהתחלה

  • כן אני נמצא שם
   הפלייסטישן Now הוא ממש לא תאימות של להכניס דיסק ולשחק, הוא כרוך בעוד המון דברים
   כל החוכמה של תאימות אמיתית לאחור זה פשוט לשים את הדיסק ולשחק כאילו המשחק הוא של PS4

 • הלוואי שסוני יעשו תאימות לאחור!