באירוע ההכרזה על ה'פלייסטיישן 4' (Playstation 4) סוני דיברו על טכנולוגייה חדשה אשר תוטמע בקונסולת הדור-הבא שלהם אשר תאפשר להתחיל לשחק במשחק כבר בזמן ההורדה שלהם, האפשרות נתנה לסוני נקודות זכות בקרב הגיימרים אך נראה כי האפשרות החדשה לא תהיה בלעדית רק לקונסולה של סוני.

במיקרוסופט אישרו היום ל-Polygon כי ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) גם תאפשר להתחיל לשחק לפני השלמת ההורדה של כל המשחק. במיקרוסופט מציינים כי לא מדובר בתכונה חדשה שהוכנסה ברגע האחרון וכאשר הוצגה הקונסולה באירוע שקדם ל-E3, בתקופה בה היה חובה להתקין את המשחקים על גבי הקונסולה, בחברה ציינו כי יהיה ניתן להתחיל לשחק כבר בזמן ההתקנה אך לא היה ברור אם המשמעות היא זהה עבור משחקים שמורידים מהחנות המקוונת.

יש לציין כי גם קונסולת הפלייסטיישן 4 תאפשר לשחק במשחקים תוך כדי התקנתם על הכונן הקשיח ובכלל נראה כי בדור הבא של הקונסולת שמו דגש מיוחד על חווית משחק ללא הפרעות כמו עדכונים או התקנות ממנה סובל דור הקונסולות הנוכחי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.