באירוע ההכרזה על ה'פלייסטיישן 4' (Playstation 4) סוני דיברו על טכנולוגייה חדשה אשר תוטמע בקונסולת הדור-הבא שלהם אשר תאפשר להתחיל לשחק במשחק כבר בזמן ההורדה שלהם, האפשרות נתנה לסוני נקודות זכות בקרב הגיימרים אך נראה כי האפשרות החדשה לא תהיה בלעדית רק לקונסולה של סוני.

במיקרוסופט אישרו היום ל-Polygon כי ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) גם תאפשר להתחיל לשחק לפני השלמת ההורדה של כל המשחק. במיקרוסופט מציינים כי לא מדובר בתכונה חדשה שהוכנסה ברגע האחרון וכאשר הוצגה הקונסולה באירוע שקדם ל-E3, בתקופה בה היה חובה להתקין את המשחקים על גבי הקונסולה, בחברה ציינו כי יהיה ניתן להתחיל לשחק כבר בזמן ההתקנה אך לא היה ברור אם המשמעות היא זהה עבור משחקים שמורידים מהחנות המקוונת.

יש לציין כי גם קונסולת הפלייסטיישן 4 תאפשר לשחק במשחקים תוך כדי התקנתם על הכונן הקשיח ובכלל נראה כי בדור הבא של הקונסולת שמו דגש מיוחד על חווית משחק ללא הפרעות כמו עדכונים או התקנות ממנה סובל דור הקונסולות הנוכחי.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • דן

  מה כולם מתלהבים מPS4 ויש כאלה שגם מxbox.
  בסופו של יום מחשב הכי משתלם, ועם הקונסולות האלה בכלל
  שכחתם שהקונסולות מבוססות על x86 אז יהיה ניתן לשחק במשחקים שלהן על כל מחשב עם חומרה זהה ומעלה

  • א.א.

   אני מסכים איתך, אני לא חובב קונסולות. העניין הוא מהירות שחרור הכותרים לPC ואיכות הפורטים (שאני מקווה שאכן תשתפר, עם המעבר לX86).

   • דן

    בזה אני לא בטוח חברות המשחקים לפחות רובן דיי עצלניות.
    הקטע זה שיהיה אפשר לפתוח את הקבצים של המשחק באמצעות התקנת המערכת בדואל בוט ולשחק במשחקים שתוריד לדיסק הקשיח.
    בעצם תוכן לשחק בכל כותר שיש להן על המחשב שלך בתנאי חומרה מסויימים.

 • אהרון

  האקס בוקס וואן הוא זוועתי לדעתי וגם יקר מדי באמת שלא שווה

  למרות שהייתי חובב אקס בוקס ….הפעם אני הולך עם פלייסטישן 4

  • מישהו

   האקסבוקס לא יקרה יותר מה-PS4. היא פשוט מגיעה כבר עם קינקט שמתומחר 100 דולר בעוד שה-PS4 מגיעה בלי המצלמה – אותה צריך לרכוש בנפרד. 100 דולר לקינקט זה זול מאוד בהתחשב בזה שהקינקט הנוכחי עלה 150 דולר בנפרד, והקינקט החדש הוא FHD והרבה יותר משוכלל.

   • בולי

    ואם אתה לא רוצה קינקט מה אז ? שילמת 100 דולר יותר..

    • אביה

     אתה לא יכול להדליק את האקסבוקס בלי קינקט.
     אז כן, אתה רוצה קינקט

     • ההבדל הקטן בין "רוצה" ל"חייב".

   • לוטם

    אם הקינקט עולה 100 דולר אז הקונסולה עצמה עולה 400 דולר….עדיין לא משתלם לקנות אקסבוקס וואן כי באותו מחיר אני יכול לקנות קונסולה חזקה יותר. למעשה ב550 דולר אני יכול לקנות מחשב שחזק פי כמה מהקונסולות…

 • יוסיHD

  "בדור הקונסולת הנוכחי שמו דגש מיוחד על חווית משחק ללא הפרעות כמו עדכונים או התקנות ממנה סובל דור הקונסולות הנוכחי."
  ההתחלה לא אמורה להיות דור הקונסולות הבא?