מיקרוסופט (Microsoft) תשחרר עדכונים למערכת ההפעלה Windows 10 כל שישה חודשים, כך אישרה בהודעה שהעלתה לאתר החברה. עוד היא ציינה כי העדכונים יגיעו במועדים קבועים כאשר עדכון אחד יגיע בחודש מרץ ועדכון שני בחודש ספטמבר.

הסיבה העומדת מאחורי החלטה היא הרצון להיענות למשוב של הלקוחות באופן מהיר וקבוע, ובנוסף גם לגרום לציפייה עבור העדכונים שיביאו עימם חידושים רבים. למעשה, בזאת מיקרוסופט גם מיישרת קו עם מערכות הפעלה מתחרות כמו Ubuntu אשר הצהירה בעבר על תדירות עדכונים זהה.

בשל העובדה שהחודש שוחרר עדכון Creator’s Update שגם הביא עימו חידושים רבים, עתה מתחילים להגיע הדיווחים לקראת העדכון הבא שיגיע, כאמור, בחודש ספטמבר והוא מתואר בשם הקוד Redstone 3. העדכון צפוי להביא ממשק משתמש חדש שנחשף בעבר בשם Project Neon, אשר שואב השראה מממשק Aero שהושק לצד גרסת ויסטה (Vista) הנכחדת.

הממשק החדש

לאחרונה עוד נחשפה גם האפשרות לפתיחת כרטיסיות ביישומים על מנת להקל על מציאת מסמכים וכן להפחתת כמות הצלמיות שנשמרות בעת העבודה בשורת המשימות. שירותים נוספים שצפויים להיכלל בעדכון Redstone 3 הם שירות חכם למניעת זלילת סוללה על ידי יישומים הפועלים ברקע, והאפשרות להצבת אנשי קשר בשורת המשימות לצורך גישה מהירה.

בעוד שידוע כי העדכון הבא יגיע בספטמבר, נותר לחכות לקבלת דיווחים נוספים בנושא. ניתן לשער כי פרטים רשמיים ייחשפו גם באירוע שתערוך מיקרוסופט ב-2 במאי.

 • ישרליש

  לי גורמים העדכונים האלו רק צרות ודופקים אפליקציות קיימות….

  • Windows10new

   יש משהו בדבריך

 • CoolR2

  פששששש אין על מיקרוסופט!!! בקרוב ווינדוס 10 תראה אפילו יותר יפה מהמאק!!!! מחכה לעדכון רדסטון 3 בקוצר רוח 🙂

  • DagzahavDX

   לדעתי היא נראית טוב יותר כבר עכשיו, אבל זה לא סותר שאארו היה הממשק המדהים ביותר שקיים, והעידכון הבא יהפוך את ווינדוס למערכת הכי יפה שהייתה מעולם (לפי-סי)

   • CoolR2

    לא אמרתי שהיא לא יפה עכשיו, פשוט אז היא תהיה אפילו יותר יפה ממה שהיא עכשיו + יותר יפה מהעיצוב של המאק 🙂