מיקרוסופט (Microsoft) מביאה את המקלדת של Windows Phone למחשבי Windows 10, אשר תשפר את ההקלדה במסכי המגע, זאת על ידי שימוש בטכנולוגיה של סוויפטקי (SwiftKey) שנמצאת בבעלותה.

סוויפטקי נחשבת כיום למקלדת הפופולרית ביותר למכשירי האנדרואיד ו-iOS ומוכרת בעיקר בזכות מנוע החיזוי שלה, אותו מיקרוסופט תשלב עם שפות נוספות במחשבים האישיים. כיום סוויפטיק מסוגלת לחזות יותר ממילה אחת כמו גם סמלילי אמוג'י כחלק מהמשפט.

המקלדת החדשה תעוצב מחדש ותתמוך בשפות שונות כמו גם גישה מהירה לסמיילים ותמונות מונפשות, שתופסים חלק נכבד מהשיח המקוון כיום. מלבד זאת, המקלדת תמוך בהקלדה בהחלקה ותציע גם ממשק לשימוש ביד אחת.

המקלדת של סוויפטקי תגיע במסגרת עדכון Fall Creators Update שיושק בספטמבר. היא תתמוך במחשבי Windows 10 המאפשרים הקלדה באמצעות מסך מגע או על ידי עט דיגיטלי. בשלב הראשון תוצע רק השפה האנגלית אך שפות נוספות יהיו זמינות בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.