בניסיון לסגור את הפער אל מול גוגל, אפל ואחרות בתחום האופיס למכשירים ניידים, מיקרוסופט משנה כעת גישה והכריזה כי היא תשחרר את חבילת האופיס (Office) הכוללת את וורד, פוורפוינט ואקסל בחינם למכשירים ניידים.

בחברה החליטו להבדיל בין סוגי מכשירים או בין יכולות עבודה מוגבלת במכשירים הניידים ובהודעתו של קירק קוניסבאוור (Kirk Koenigsbauer) ממיקרוסופט, סמנכ"ל שירותי Office 365, הוא כתב בבלוג שחבילת ה-Office תוצע במודל Freemium למכשירים ניידים בעלי מסך הקטן מ-10 אינץ'.

כך נכתב בבלוג: "בהתבסס על מחקרים שלנו, אנחנו מקטלגים כל דבר עם גודל מסך של 10.1 אינץ' או פחות כמכשיר נייד אמיתי: אתם כנראה משתמשים בו בדרכים, כשזה לא פרקטי להשתמש במחשב כמו PC או Mac. אתם כנראה לא משתמשים בעכבר או מקלדת, אלא מנווטים באמצעות מגע במקום."

בהמשך לדברים אלו,  מיקרוסופט תחל להציע בחינם את חבילת ה-Office למכשירי אנדרואיד, iOS ו-Windows Phone, אם כי כדי להנות מהשירותים של Office 365 נצטרך לשלם. במיקרוסופט מקווים כי שיטת התמחור החדשה תביא לקוחות חדשים, ויחד עם שילוב בין גרסת האופיס לחלונות 10 וגרסת ה-Office 2016 שצפויה לצאת, היא תאפשר צמיחה של השירותים שהיא מספקת בתחרות הגוברת בתחום המובייל.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
  • Avi Ashkenazi

    אין תחלוף בכלל ל outlook.

  • סתם אחד

    בוקר טוב מיקרוסופט.
    תענוג להיראות תחרות אמיתית מצד מיקרוסופט שתעודד את גוגל ואפל לשפר את המוצרים שלהם.
    בלי קשר לגוגל/אפל – עדין אין תחליף אמיתי לאקסל.