מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה על התקן אלחוטי חדש שיספק תחרות ל-Chromecast של גוגל (Google). ההתקן החדש, בעל השם הפשוט Wireless Display Adapter, משתמש ב-Miracast כדי לבצע הזרמות של סרטים ושאר מידע תצוגת – מכיוון שמדובר ב-Miracast ניתן לבצע שיקוף תצוגה מלא ולא רק לשדר חומרים.

כמו ה-Chromecast מתחבר ה-Wireless Display Adapter אל הטלוויזיה באמצעות חיבור HDMI שמקבל את את המתח שלו מחיבור USB. כפי שאתם רואים מהתמונה שסיפקה מיקרוסופט בעצמה, כדאי שחיבור ה-USB יהיה קרוב ככל האפשר, ואפילו צמוד לחיבור ה-HDMI.

בגלל הבחירה ב-Miracast ניתן להשתמש במזרימדיה הזה בכל מכשיר עם חלונות או Windows Phone מגרסה 8.1 ומעלה, וכן כל מכשיר אנדרואיד עם גרסה 4.2.1 ומעלה.

המחיר גבוה לעומת המתחרה: 59.95 דולרים. ההתקן כבר זמין להזמנה מוקדמת באתר החומרה של מיקרוסופט. האספקה בפועל תתחיל במהלך אוקטובר.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.