מיקרוסופט (Microsoft) ממליצה להסיר את העדכון האחרון שבוצע לחלונות 7 מכיוון שהוא גורם מגוון רחב של בעיות. מדובר בעדכון שמספרו KB3004394. בינתיים, עד לפתרון הבעיות, החברה עצמה מונעת התקנה נוספת של העדכון.

התקלה החמורה ביותר שנגרמת אחרי העדכון היא ששירות האנטי וירוס הבסיסי של חלונות, Windows Defender, יכול להתבטל לחלוטין שדבר שיכול לחשוף לסכנות נוספות משתמשים שאינם מתקינים מעבר לכך תוכנות הגנה במחשבים שלהם.

בעיות אחרות מתייחסות למנהלי התקנים גרפיים. בעלי כרטיסי תצוגה של חברת AMD מסרו שהעדכו החדש מונע מהם להתקין מנהלי ההתקנים החדשים של החברה שמוצעים כחבילה בשם Catalyst Omega. בעלי הכרטיסים של החברה המתחרה, NVIDIA, טענו שההתקנה של מנהלי ההתקנים של כרטיסי ה-GeForcr הפכה לבעייתית ומורכבת.

תקלות נוספות עליהן דווח קשורות למנהלי ההתקנים של רכיבי USB 3.0 שפתאום מספיקים לתפקד, וכן שינויים בבקרת המשתמש (User Account Control).

תיקון חלקי כבר יצא, ומספרו KB3024777. אם הוא לא הותקן תוכלו למצוא פרטים והורדה כאן.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Roto-Drop

  בגלל זה אני תמיד מחכה כמה ימים לפני שאני מוריד עדכונים , כדי לדעת אם יש בעיות.

 • עזרא

  העדכון מופיע לי שהותקן בהצלחה בהסטוריית העידכונים, אך בהסרה של העידכונים לא מופיע. מוזר

 • התמני

  אני מתקין כל עידכון שמופיע… ולא מצאתי אותו.

 • kw@

  פרט מעניין נוסף : בפעם הקודמת שקרה מקרה כזה (בו ביקשו למחוק כ4 עדכונים! ב Windows 8) אחרי יצירת קשר עם מיקרוסופט נמסר לי שאם לא נתקלתי בבעיות אין צורך למחוק את העדכונים. אני משער שאפשר להניח את אותו דבר גם כאן.

  ולגבי Windows Defender למי שיש אנטי-וירוס אחר כמעט בטוח שה WD מושבת ולא עובד כברירת מחדל (לפחות כזה זה עם ESET)

  • התמני

   עדיף לא להניח מאשר לפעול…
   אצלי הם היו מותקנים ולא עשו בעיות… לחבר שלי הם לא נתנו לוינדוס לעלות.

 • U!

  תודה על השיתוף!