מיקרוסופט (Microsoft) מאשרת שהיא שוקלת להוציא לשוק טאבלטים מסדרת ה-Surface שלה גם בגדלים אחרים. עם זאת, היא לאט סיפקה תשובה האם מדובר, בין השאר, גם ב-mini Surface.

כזכור, כפי שכבר פורסם באתרנו, כבר לפני יותר מחצי שנה התברר שהחברה הקלה במידה מסוימת את התנאים עבור השותפות שלה שמייצאות טאבלטים מבוססי חלונות 8: היא איפשרה להתחיל לתכנן טאבלטים מבוססי חלונות 8 גם עם רזולוציה של 1,024×768 פיקסלים בלבד, רזולוציה שמתאימה הרבה יותר למסכים קטנים ולא למסכים בגודל 11.6 אינץ'.

כעת, לפי דיווח של האתר GeekWire, סגן הנשיא לפיתוח ה-Sureface במיקרוסופט, פאנוס פאנאי, אישר שהחברה חושבת על גדלים אחרים, גם אם לא מדובר בהכרח בטאבלט עם מסך בגודל מיני, כלומר 7 או 8 אינץ'. "יש הרבה דברים נהדרים שאנחנו חושבים עליהם ועובדים עליהם, ויש מספר יחסי היבט וגדלים ודברים מדהימים שמגיעים מה-Surface, וזו התשובה הכי טובה שאני יכול לתת", הוא אמר.

ומה לגבי העתיד של ה-Surfce בכלל? מה יקרה עם הטאבלטים העלה כעת לאחר ההשקה של ה-Surface 2, בגרסת ה-RT וה-Pro? פאנאי דווקא נשמע בטוח. "אני מאמין שאם אתם מכין מוצרים נהדרים, ואתה אוהב את המוצרים הללו, ואתה מאמין במה שאתה עושה, גם האנשים ילמדו לאהוב אותם", הוא אמר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.