בשבוע שעבר פרסמנו כי כלי פריצה מאפשר להוריד יישומי Windows 8 בחינם, במיקרוסופט מאשרים את קיומה של הפריצה ואף מציינים כי היקף השימוש בה זניח, אך למרות זאת טרם התקבלה תשובה מהחברה מתי יופץ טלאי אבטחה אשר יחסום אותה.

מכירה, אבל לא ממהרת לתקן
נזכיר כי כלי הפריצה מנצל את העובדה כי כחלק מהמדיניות בחנות היישומים של מיקרוסופט, מפתחים מחוייבים להציע להורדה יישומים מלאים בחינם במתכונת של גרסאות מלאות אך מוגבלות בזמן – לאחר כשבוע מיום ההורדה ננעל היישום והמשתמש מתבקש לשלם על-מנת לפתוח גרסה של מוגבלת בזמן. את העובדה כי מדובר בגרסה מלאה מנצל כלי הפריצה ובעצם רק מסיר את מגבלת הזמן.

נראה כי במיקרוסופט לא מתרגשים בעקבות השחרור של כלי הפריצה ודובר של החברה מוסר כי הם מודעים לקיימו של כלי כזה, אשר מאריך את תקופת הניסיון של יישומים ומאפשר להתקין אותם על יותר מחמישה מחשבים, כמו-כן ציין דובר החברה כי היקף השימוש זניח ואף שהכלי אינו זמין עבור מערכות מבוססות Windows RT. מיקרוסופט לא מסרה מה הצפי לשחרור של טלאי אבטחה שיחסום את הפריצה. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.