טרנד המכשירים הלבישים ממשיך לתפוס תאוצה: במקביל להכרזתה על מכשיר הדגל החדש Mi 4, חושפת היצרנית הסינית גם צמיד ניטור ספורטיבי בעל תכונות נוספות, ובתג מחיר נמוך ומפתה במיוחד של 13 דולרים בלבד.

גם צמיד, גם נעילה לסמארטפון

צמיד הניטור החדש שזכה לשם Mi Band, כולל מספר תכונות אופייניות לצמידי ניטור, אך גם תכונה מיוחדת לנעילת המכשיר החכם ישירות מהצמיד עצמו. בצד הספורטיבי, מצוייד הצמיד ביכולת לדגום את פעימות ליבו, כמו גם את האפשרות לנתח את הרגלי השינה של המשתמש, מספר צעדים אותם צעד ומספר הקלוריות אותן שרף בזמן הליכתו. בנוסף, לצמיד יכולת מעניינת כאמור לנעול את מכשיר ישירות מהצמיד עצמו ללא הקשת קוד גישה, אלא על ידי הצמדתו למכשיר החכם.

בניגוד לצמידים השונים ששטפו את השוק בשנה האחרונה, הצמיד החדש אינו כולל תצוגת מסך רחבה, אלא אך ורק נוריות חיווי קטנטנות שיתריעו בפני המשתמש על כל פעולה אותה עשה בעזרת אפליקציה ייעודית. לצמיד גם יכולת לשרוד משך של כ-30 ימי המתנה ללא טעינה (כך לפי טענת החברה), אולם זו אינה ציינה מפורשות כמה זמן יוכל להחזיק הצמיד בשימוש שוטף. חשוב לציין כי הצמיד מוגן בפני מים ואבק ועומד בתקנים מחמירים ביותר.

חברת Xiaomi מרחיבה את היצע המוצרים שלה בתקופה האחרונה, ונוסף לצמיד הכושר וה-Mi 4 היא הציגה גם את התחליף המוזל לכפתור ה-Pressy הישראלי בשם Mi Key. לאחרונה הצטרף לשורותיה הוגו בארה, מנהל בכיר בחברת גוגל אותה עזב לפני כשנה. עיקר פעילותה של החברה מתרכזת בעיקר במדינות המזרח הרחוק, אך לאחרונה גם ניתן לראות אותה גם בשווקים נוספים כמו גם בישראל.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.