הזמנות לאירועי השקה של חברות טכנולוגיה גדולות תמיד מעוררות סקרנות ותיאבון לקראת מה שצפוי שם, והחברות עצמן מודעות לכך ועושות כל שביכולתן כדי לשמור על מעטה חשאיות, לגלות יצירתיות ולגרות את הדמיון. אפל (Apple) וסמסונג (Samsung), לדוגמה, מקפידות לשלוח הזמנות מעוצבות במיוחד שמלוות בסלוגן מסתורי ודימוי מרומז, HTC ו-LG משחררות טיזרים עמומים ברשת, ואילו וואויי (Huawei) ושאומי (Xiaomi) מעלות תמונות טיזר סביב תאריך ההשקה. אלא שהחברה סינית מייזו (Meizu), כנראה, הלכה צעד אחד קדימה.

החברה החלה היום לשלוח הזמנות לאירוע שתקיים ב-29 ביולי, בו לפי השמועות תכריז על ה-Meizu M2 – טלפון שמיועד לשוק הבינוני. אלא שבתוך ההזמנה העצמה, שהגיעה בקופסה, הופתעו עיתונאים לגלות מכשיר Nokia 1110 ישן. האם זה אומר שמייזו רומזת על שיתוף פעולה צפוי עם נוקיה? ייתכן, אבל ספציפית לאירוע הזה ההערכות טוענות כי מדובר באקט סימבולי שאמור לסמל איכות גבוהה במחיר סביר. לפני כשנה שלחה מייזו הזמנות לאירוע ההשקה של M1 Note כשבתוכן גב המכשיר הצבעוני של האייפון 5C, בתור בדיחה.

ה-Meizu M2 צפוי להגיע עם מסך 5 אינץ', שבב MT6753 של מדיה-טק (MediaTek), זיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט, מצלמת 13 מגה-פיקסל, אנדרואיד 5 ונפח אחסון של 8 או 16 ג'יגה-בייט.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • iphone1000

  אמור להיות לפי שמועות סמארטפון של נוקיה
  ומייזו,זה לא חדש (יש אפילו תמונות שלו) -כנראה זה יהיה הסמארטפון הזה
  אבל הוא לא יהיה ממותג כנוקיה .
  סמארטפון עם שם הקוד נוקיה 1100 כבר היה בכותרות -זה אמור להיות הסמארטפון הראשון
  של נוקיה אחריי מכירת חטיבת המכשירים .

  • חתול תעלול

   ע"פ ההסכם עם חברת מיקרוסופט- נוקיה לא יכולה לעסוק בסמארטפונים בשום דרך עד לסוף שנת 2015, זה נכון שישן שמועות על מכשיר משותף אבל הסיכון בהכרזה על אחד כזה הוא כבד ביותר.

   • iphone1000

    היא לא יכולה למתג את הסמארטפונים
    כ "נוקיה" -אם הסמארטפון יהיה ממותג
    כ Meizu זה בסדר

    • חתול תעלול

     צודק לגמרי, מצד שני צעד כזה לא כל-כך הגיוני… למה שנוקיה תשקיע מהמעט שנשאר לה בשביל טלפון שלא יביא לציבור בשורה על חזרתה (מספיק הלוגו של נוקיה)?
     מדוע חברה בהתאוששות תשקיע בחברה מבוססת?

 • Nachum37

  לא מתנגד לקבל רק הזמנה. לא צריך את המייזו…

 • ….‬‎

  מכשיר קומפקטי וטוב של Meizu נשמע טוב. ה-M1 כלל מעבד חלש משמעותית (6735)

 • ….‬‎

  איזה בעסה שלא קיבלתי הזמנה😂😂