כשמדברים את עתיד התשלומים האלקטרוניים' מזכירים בדרך-כלל טכנולוגיות כמו NFC, ארנק אלקטרוני או תשלומים סלולריים אחרים, אך כל אלו דורשים מבעלי העסק לרכוש ציוד יקר. היזם קנישק פרשאר (Kanishk Parashar), שעומד מאחורי 'קוין' (Coin), מאמין כי זהו חסם משמעותי ומציגים את כרטיס  האשראי של העתידי על-פי חזונו.

הכירו את קוין, כרטיס אשראי אלקטרוני חכם שעתיד להחליף את כל כרטיסי האשראי וכרטיסי החבר האחרים שלכם – מדובר למעשה בכרטיס חכם בגודל של כרטיס אשראי רגיל אשר כולל זיכרון המאחסן בתוכו את המידע של כל שאר כרטיסי האשראי, סוללה פנימית שעל-פי המידע באתר החברה יכולה לעבוד במשך שנתיים ומסך המציג את סוג שם הכרטיס תוקף וארבע הספרות האחרונות שלו. ניתן 'לטעון' עד שמונה כרטיסים  שונים לתוך זיכרון על-ידי שימוש בקורא כרטיסים המתחבר אל מכשיר הטלפון החכם ויישום ייעודי וניתן להחליף בין הכרטיסים באמצעות כפתור שנמצא על-גבי הכרטיס.

היישום הייעודי מעבר לטעינת הכרטיס החכם, יכול גם להתריע כאשר כרטיס האשראי נשאר מרחוק הוא מתקשר עם הכרטיס בתקן Bluetooth LE (ברמת הצפנה של  128 או 256 ביט) וכאשר הכרטיס לא בסביבה מתקבלת התראה על-גבי מכשיר הטלפון. יחד עם הכרטיס יגיע יישום לאנדרואיד ו-iOS, אך באתר החברה מצויין כי בעתיד היישום יגיע גם אל מכשירי ווינדוס-פון.

וידאו: כך זה עובד

לקוחות אשר מתגוררים בארצות הברית יכולים להזמין-מראש את הכרטיס החכם וקורא הכרטיסים המתחבר אל מכשיר הטלפון במחיר של 50 דולר, לאחר תקופת ההרצה יעלה מחיר הכרטיס ל-100 דולר. שליחת הכרטיס ללקוחות תחל ב-2014.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.