מדיה-טק (MediaTek) הכריזה על טכנולוגיה חדשה שתאפשר להזרים תוכן באיכות של 4K דרך המכשירים החכמים. הטכנולוגיה נקראת UltraCast ומרחיבה את יכולות הסטנדרט של Mircast  הקיימת עוד מ-2012 להזרמת תוכן.

באמצעות UltraCast, נוכל להזרים תוכן בין הטלפון למוצר תומך אחר כמו טלוויזיה, טאבלט או מחשב נייד והטכנולוגיה החדשה מאפשר לדחוס את המונה כדי להזרימה באופן חלק בלי קפיצות בי ההתקנים. למעשה, UltraCast דומה ביכולות שלה ל-Mircast הפועלת על תקשורת WiFi, רק שמדיה-טק היא הראשונה אשר מצליחה להזרים תוכן באיכות כה גבוהה של 4K דרך הטלפון, זאת כמובן למוצרים תומכים כמו טלוויזיות מודרניות או ממירים ומזרימי מדיה חדשים (כמו לדוגמה Chromecast Ultra).

מדיה-טק אומרת כי UltraCast תשולב בסדרות השבבים Helio החדשות, זאת במכשירים שיושקו בתחילת 2017 והיא תואמת לכל מוצרי Mircast הקיימים היום בשוק. החברה גם מעודדת יצרניות צד שלישי כדי שישלבו את הטכנולוגיה במוצרים נוספים מלבד טלפונים כמו מזרימי מדיה וטלוויזיות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.