חברת מקאפי, חלק מאינטל סקיוריטי, הכריזה על גרסה חדשה של מערכת הפיירוול מתוצרתה: McAfee Next Generation Firewall. גרסה זו משתלבת עם מספר פתרונות וטכנולוגיות של החברה שמספקים ביחד אבטחה חדשנית מסוגה לעסקים ולגופי ממשלה בפני איומי סייבר. האינטגרציה של הפיירוול החדש עם ארכיטקטורת Security Connected מספקת ללקוחות הגנה רב שכבתית בפני האיומים והסכנות החדשים ביותר, כמו גם תהליכי עבודה משופרים ויעילות תפעולית.

משה אסרף, מנהל העסקים של מקאפי בישראל: "בתחילת השנה חשפה מקאפי את תפישתה החדשנית לחיזוק אבטחת הרשת באמצעות שילוב בין מספר טכנולוגיות. הפיירוול החדש הוא נקודת ציון משמעותית בתהליך הבשלתה של אסטרטגיה זו – המציידת את לקוחותינו בכלים לגבור על תוקפי הרשת שלהם באופן קל ומדויק יותר".

מחקר חדש שנערך על ידי Vanson Bourne בהזמנת מקאפי מגלה כי חברות המפעילות מגוון פתרונות אבטחה בגישה מבוזרת (Silo) חשופים יותר לפריצות אבטחה. על פי המחקר  שנערך בבריטניה, צרפת, גרמניה וארה"ב כ-43% ממנהלי ה-IT בחברות גדולות (למעלה מ-1,000 עובדים) מאמינים כי פתרונות אבטחה נקודתיים שאינם חולקים מידע יובילו לאי זיהוי איומים. 46% מהם ציינו כי אבטחה מבוזרת מחייבת חקירה וזיהוי ידניים הגובים משאבים רבים וזמן יקר.

הפיירוול החדש מבית מקאפי עושה שימוש במידע שנאסף מנקודות הקצה באמצעות מערכת McAfee ePolicy Orchestrator. מידע זה מספק ללקוחות תובנות על מצב האבטחה בנקודות הקצה ומציע תהליכי עבודה פשוטים לתחקור אירועים. שילוב הפיירוול עם McAfee Enterprise Security Manager משפר את מצב האבטחה הארגונית: הוא מקצר את זמן התגובה ומאפשר המשך מעקב והתרעות בכל הנוגע לתאימות לחוקים ותקנות. שילוב הפיירוול עם McAfee  Advanced Threat Defense מספק הגנה בזמן אמת נגד נוזקות העוברות מוטציות מהירות ונגד מתקפות דרך פרצות לא ידועות (zero-day attacks). ולבסוף שילוב הפיירוול החדש עם McAfee Global Threat Intelligence מספק אבטחה ברמה עליונה נגד איומים גלובאליים פעילים ונוזקות.

הפיירוול החדש מגן על הרשתות הארגוניות באמצעות Intelligence Aware הנתמכת על ידי עדכונים בזמן אמת מכל המערכות המשולבות בארכיטקטורת האבטחה של החברה (Security Connected). כך מספקת מקאפי הגנה ברמה גבוהה נגד מתקפות מתוחכמות למעקף מערכות אבטחה יחד עם פיירוול מדור חדש לאבטחה של מכלול אתרים בכל עת: אתרים מרוחקים, סניפים, מרכזי נתונים וכניסות הרשת.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.