רכב משטרת ישראל

חסמתם עם רכבכם רכב אחר רק לכמה דקות בכדי לקנות משהו? רוצים להעביר מסר לבעליה של המכונית שחונה בדיוק בחניה שלכם? עד היום הצמדנו פתקים לשמשות הרכבים וכך יצרנו קשר עם בעליהם. מהיום כדאי לזרוק את העט והפתקים: שירות אינטרנטי חדש מאפשר לפתוח כתובת דואר אלקטרוני במיוחד עבור הרכב שלכם.

השירות החדש נקרא Mail To Car ומספק לנו כתובת דואר אלקטרוני המורכבת ממספר הרישוי של רכבכם. לאחר רישום חד פעמי באתר השירות תקבלו כתובת מייל ייחודית וכל תכתובות הדואר שיישלחו לאותה הכתובת – יופנו לתיבת הדואר האלקטרוני הפרטית שלכם. מספר הרישוי של רכבכם הוא 12-345-67? לאחר שתירשמו לשירות כתובת המייל של רכבכם תהיה מורכבת ממספר הרישוי הזה ואחריו [email protected]

"באמצעות השירות יצרנו חוויה חדשה בתקשורת בין אנשים. השירות החדש יאפשר לנו לתקשר עם האנשים מאחורי הרכבים בזמן אמת…", אומר ליאור גולדשטיין, בעלים משותף ומיזמי השירות. "אנו רואים בשירות חלק מהתפתחות המוצרים הטכנולוגים שישפיעו על הדרך בה אנו תופסים את סביבת הרכב שלנו בשנים הקרובות", נמסר מחברת "קארקאר טכנולוגיה", מפתחת השירות.

החל מיום ה' האחרון ניתן השירות ללא עלות והוא פעיל במספר מדינות בעולם ונכון לעכשיו לא ידוע האם הוא ינתן בעלות בעתיד. אחד החסרונות הבולטים בו הוא שאין בהרשמה אף תהליך שיכול להבטיח שהרכב אכן שייך לכם. אם משתמש אחר ישגה בתהליך ההרשמה ויכתוב במקרה את מספר רכבכם, אתם לא תוכלו להשתמש באותו המספר ותיאלצו להוכיח לחברה שהרכב אכן שייך לכם.

"קארקאר טכנולוגיה", החברה העומדת מאחורי השירות, פיתחה בעבר אפליקציה נוספת שמשמשת כמעין "מלשינון" המרכז דיווחים על רכבים אחרים בהתאם למספר לוחית הרישוי שלהם. היזמים מאחורי החברה הם מאיר והלל קאופמן, ליאור גולדשטיין וחה"כ לשעבר יואל חסון.

התמונה באדיבות ShutterStock

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.