האפליקציה הכי מבוקשת, ה-Mailbox הושקה בסוף השבוע בגרסת בטא למכשירי האייפון. רבים ציפו לאפליקציה זו, אשר משמשת לבדיקה וסנכרון תיבת המייל, ולמעלה מ-700,000 משתמשים כבר ממתינים לגישה לשירות.

כאלטרנטיבה לאפליקציית המיילים המובנית, ה-Mailbox תאפשר לבדוק מיילים בניהול קל ונוח של תיבת הדואר באמצעות מחוות מגע ביד אחת. הממשק האינטואיטיבי הוא מה שהופך אותה לשונה מכל השאר, כך ניתן להשתמש בסוויפ להכניס לארכיון או למחוק הודעות מסוימות, סוויפ לצד השני להוספת תזכורת או למחיקה. דבר ייחודי נוסף הוא כפתור התגית, המציג את מספר ההודעות בתיבה בין אם הם נפתחו או לא נקראו, כאשר המטרה היא לבצע סדר ברשימות האינסופיות של הודעות ולקבוע סדר עדיפות בין ההודעות כמו לגרור את ההודעה מעלה או מטה, ולהסיר הודעות מהתצוגה לטיפול מאוחר יותר.

את האפליקציה תוכלו להוריד מהאפסטור והיא תומכת במכשירי האייפון, האייפוד טאץ’ והאייפד ורק לתיבת הג’ימייל, אולם לא תוכלו להשתמש בה עד אשר תקבלו גישה. מפתחי האפליקציה משתמשים בשירותי ענן מאובטחים, ולכן אם תנסו להצטרף תגלו היכן אתם ממוקמים בתור וכמה משתמשים רבים עוד ממתינים לפניכם.

צפו בוידאו: Mailbox

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.