כולנו מקבלים ושולחים לא מעט תמונות בוואטסאפ (Whatsapp), בין אם מדובר בתמונה משפחתית או סתם תמונה משעשעת, דבר שתופס לא מעט מקום אחסון ואט אט ממלא את האחסון שנותר עד אפס מקום. כן אפשר להתחיל לעבור בין הקבוצות והחברים ולמחוק באופן ידני את התמונות שאנו לא צריכים, אבל אפליקציה חדשה לאנדרואיד רוצה לעשות לכם סדר ובקלות.

הכירו את Magic Cleaner for WhatsApp. האפליקציה החינמית פרי פיתוח של סטארטאפ Siftr ההודי, מבצע ניתוח מעמיק בתמונות השונות שלכם ותאתר את התמונות שלדעתה הן לא רלוונטיות כמו צילומי מסך, תמונות מצחיקות ועוד ותציג את הכל ברשימה מסודרת שמתוכה נוכל לבחור את התמונות שנרצה להסיר.

בבדיקה שלנו גילינו כי היא אכן הצליחה לאתר את התמונות שאנו באמת לא צריכים שקיבלנו לרוב בקבוצות של חברים וכי שאר התמונות כמו צילומים אישיים ומשפחתיים היא פשוט דילגה וידעה לסנן בהתאם, כאשר הכל נמחק בקליק אחד בלי צורך לעבור בין הצ’אטים השונים ולמחוק תמונה אחר תמונה.

הקאץ’ הוא כי האפליקציה מגבילה את מספר המחיקות וכי אם תרצו להמשיך ולאתר תמונות לא רלוונטיות תצטרכו לשתף את האפליקציה עם חברים. מחיר פעוט כדי להחזיר לכם את המגה בייטים האבודים במכשיר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.