ה-Lumia 929 של נוקיה (Nokia) נחשף בסרטון ווידאו קצר. מדובר במכשיר ה-Lumia שככל הנראה מיועד להשקה בעונת החגים אצל מפעילת הסלולר האמריקאית Verizon.

בסרטון שעלה לפורומים של Windows Phone Central (להזכירכם, גם לנו יש מערכת פורומים) ניתן לראות את האח הקטן של ה'לומיה 1520' שנחשף בכנס של נוקיה שנערך בשבוע שעבר והוא כולל מסך קטן יותר, בגודל של 5-אינץ' במקום 6-אינץ', אך עדיין עם אבחנה גבוהה של 1,080×1,920 פיקסלים ומערכת על שבב המבוססת על ה-Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcomm). המכשיר אמור להימכר בשתי גרסאות, עם נפחי זיכרון אחסון של נפחים של 32 או 64 ג'יגה-בייט. בנוסף, למרות ממדיו הקטנים יותר, הוא צפוי לשמור גם על מצלמת ה-20 מגה-פיקסל.

באופן מפתיע, בסרטון ניתן לראות כי המכשיר כולל מגירת 'נאנו-סים' (Nano SIM). כידוע, נוקיה התנגדה לתקן בזמנו, אשר קודם נמרצות על-ידי אפל (Apple). המכשיר צפוי להגיע לרשת Verizon לפני סוף השנה, לעונת החגים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.