הדלפות ברשת מגיעות לרוב בדמות תמונה מטושטשת, רמזים קטנים או חלקים מפאזל אחד גדול, אבל לא הפעם. אתר Techdy טוען כי היא הצליח להשיג לידו את מכשיר האייפון המוזל, או למעשה את הכיסוי של אותו מכשיר שכבר דיברנו עליו רבות לצד ה-iPhone 5S. על פי כל אותם שמועות והעדויות, כך ייראה המכשיר החדש.

לא, זהו לא המכשיר בפועל אלא מארז מפלסטיק המציג עתק של המכשיר המקורי. עם התמונות ואף הסרטון שבהמשך הוא טוען כי גודלו של המסך נשאר זהה לדור הנוכחי – 4 אינצ’ וגם הצליח להרכיב על גבי המארז את ה-iPhone 5. לדברי האתר המארז מיוצר מפלסטיק איכותי, פוליקרבונט, בדומה למארזים של סדרת הלומיה וכי ניתן להתרשם שהמיקומים של החיבורים כמעט ולא השתנו.

Cheap iphone 5

בעבר נאמר כי אפל מעוניינת במכשיר מוזל אשר ישווק במגוון צבעים עם מעבד דור קודם ומחיר זול יותר בהשוואה לדגם החדש שהיא משיקה. אותו כיסוי גם דלף בחודש אפריל, אך בדיווח הנוכחי נטען כי המסך גדול יותר מאשר 3.5 אינצ’ כפי שידענו עד כה.

באופן מוזר ואף מעט מחשיד האתר משווק גם מכשיר המכונה Basic Bear המבוסס על אותו עיצוב בדיוק רק שהוא רץ על מערכת האנדרואיד. המכשיר בעל מעבד מרובע ליבה Snapdragon 600 עם מסך 5 אינצ’ 1136×640, זיכרון 2 ג’יגה ראם ומצלמה 8 מגה פיקסל כשמחירו עומד על $199.

כל זה נשמע לנו קצת יותר כמו ניסיון שיווקי מאשר הדלפה מקרית, כך שנאלץ להמתין לפרטים נוספים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.