מצפים ל-Lollipop? שתי היצרניות הדרום קוריאניות אישרו כי העדכון לגרסת האנדרואיד 5.0 צפוי להגיע עד סוף השנה.

הראשון מבין השניים הוא ה-Galaxy S5, שלפי מקורות של SamMobile, הוא ייזכה לעדכון לגרסת האנדרואיד Lollipop בחודש דצמבר, עם הערכה בטוחה יותר לתחילת שנה הבאה. את העדכון כבר זכינו לראות בהדלפה מוקדמת מאוד, הנראה על פניו כי השינויים לא רבים, אך נעשו מספר שינויים ושילוב הממשק החדש כמו מרכז ההתראות במסך הנעילה.

בנוגע ל-G3 נאמר לפי הדיווח של TechTastic, כי נציג החברה אמנם לא מסר תאריך מדויק, אך נאמר כי זה יקרה ככל הנראה בחודש דצמבר, כלומר לכל היותר תוך כחודשיים. לפי הערכות, העדכון יגיע יחד עם מכשירים נוספים של החברה, כמו שאר סדרת ה-G3 שהתרחבה לאחרונה במגוון דגמים נוספים (רק היום נוסף ה-G3 Screen), סדרת ה-L האחרונה שהושקה בברצלונה בתחילת השנה ומכשיר הדור הקודם, ה-G2.

לעת עתה, רק סוני (Sony), מוטורולה (Motorola) ו-HTC הודיעו על לוח זמנים מיועד לעדכונים והמכשירים הצפויים. לכל העדכונים על מי, מה ומתי, היכנסו לכתבה הזו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.