אם יצרנית האביזרים ההיקפיים לוג'יטק (Logitech) עומדת להשיק פד משחק עבור מכשירי ה-iPhone החדשים של אפל (Apple), ה-iPhone 5c וה-iPhone 5s? אם להאמין ל-[email protected], אז כן. ואין סיבה שלא להאמין.

המדליף הכי מפורסם ברשת מציג תמונה של פד משחק מבית לוג'יטק שהופך את ה-iPhone לקונסולת משחק קטנה לכל דבר. הדבר אפשרי לאחר שאפל הכלילה באופן רשמי תמיכה בעזרי משחק חיצוניים במערכת ההפעלה החדשה שלה iOS 7.

המכשיר מחליק לתוך פד המשחק, הארוך ממנו בהרבה, ואז נהיתן להשתמש בכפתור הכיוונים ובארבעה כפתורי לחצי הסטנדרטיים, ובעוד שני כפתורים שנמצאים בחלק העליון של הפד. יש גם כפתור השהיה למי שירצה להשהות את המשחק באמצע. כפי שניתן להבין, מדובר למעשה, בגדול, בפד משחק פשוט למדי אך כזה שאמור לאפשר שימוש קל ונוח.

לוג'יטק לא סיפקה אישור לפד המשחק הזה, ומעבר לכך, גם רוב המשחקים הקיימים כיום ב-AppStore תומכים במסך מגע ובהזזת המכשיר, כך שמעניין יהיה לראות איך ניתן יהיה להשתמש במשחקים הללו או האם יכתבו משחקים שיתמכו בפד המשחק הזה המסוים, או באחרים דומים לו, באופן ישיר.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.