לוג'יטק משיקה סדרת מוצרי גיימרים חדשה הכוללת 9 מוצרים חדשים, עכברים, מקלדת ואוזניות. שורת המוצרים החדשה מתבססת על סדרת פיתוחים של לוג'יטק שנעזרו בטכנולוגית אינפרא אדום ובצפייה ולימוד של האינטראקציה של ידו של הגיימר עם כלי המשחק השונים. כתוצאה, גיימרים יכולים כעת לצפות למספר שינויים בסדרת המוצרים החדשה.

לשיפור העמידות ונוחות השימוש במוצרים, נעשה שימוש במספר חומרים לציפוי מערכות המשחק השונות בנקודות ההשקה החשובות עם מגע האצבעות והיד. בנקודות הממשק האינטנסיביות ביותר, לוג'יטק הוסיפה ציפוי הנוגד את יצירת החתימה והלכלוך של טביעת האצבע.

במקביל אזור כף היד שודרג בעזרת ציפוי דוחה מים שנועד למנוע הרגשת דביקות.  חלק מדגמי העכברים כוללים ריפוד עמיד ויבש שנועד לשפר את האחיזה. המקשים בשתי שתי המקלדות בסדרה הן בעלות ציפוי UV כפול להארכת חיי שימוש, בנוסף לציפוי מיוחד הנוגד את חתימה ולכלוך של טביעת האצבע. עכברי ה-G100  וה-G 400 הן בעלי טכנולוגיית חיישן Delta Zero שנועד ליצור דיוק ורגישות רבה יותר בתנועת העכבר ובשליטה על הסמן. כל עכברי ה-G  הם בעלי מקדם חיכוך PTFE  (polytetrafluoroethylene) להעצים את את רגישות העכבר ודיוק תנועת הסמן.

סדרת המוצרים החדשה כוללת;

עכבר הגיימרים G700 – עכבר נטען אלחוטי בעל חיבור USB  המהיר פי 8 מחיבור USB סטנדרטי. ניתן להטענה במקביל לשימוש במשחק על ידי חיבור בכבל מיקרו USB.  לעכבר ציפוי דוחה רטיבות ואחיזה נוחה ויבשה משני צדדיו ואפשרות תכנות של 13 פקודות שונות.

עכבר הגיימרים G500 – בעל יכולת גלילה מהירה וטכנולוגיית לייזר המאפשרת דיוק ורגישות סמן. כמו כן לעכבר ציפוי דוחה רטיבות ואחיזה נוחה ויבשה משני צדדיו. ניתן להחליף את רגישות השימוש בסמן מ200 DPI  ל 8200 DPI בעזרת שני לחצנים נוחים לשימוש. העבר ניתן לתכנות של עשר פקודות.

עכבר הגיימרים G400 – בעל טכנולוגיית חיישן Delta Zero שנועד ליצור דיוק ורגישות רבה יותר בתנועת העכבר ובשליטה על הסמן. כמו כן לעכבר ציפוי כפול הדוחה רטיבות וסימני טביעת אצבע, ואחיזה נוחה ויבשה משני צדדיו. העכבר מכיל מיקרוסוויץ' מכאניים המספק אורך חיים של 20 מיליון קליקים. שמונת המקשים שעל העכבר ניתנים לתכנות ומאפשרים מעבר בין הגדרות DPI מרובות בכדי למקסם את הדיוק בשימוש הסמן.

עכבר הגיימרים G100פשוט לשימוש ומיועד בעיקר למשחקי RTS ו- MOBA. העכבר כולל כפתורים המיועדים לשימוש כבד, בעל טכנולוגיית חיישן Delta Zero שנועד ליצור דיוק ורגישות רבה יותר בתנועת העכבר ובשליטה על הסמן. בעוד עכבר טיפוסי לא יכול לעמוד בתלאות משחקים אינטנסיביים עכבר הגיימרים G100 בעל העמידות מכיל מיקרוסוויץ' מכאניים המספק אורך חיים של 20 מיליון קליקים. לעכבר ציפוי דוחה רטיבות באזור כף היד לסייע ולשמור שהיד לא תידבק לעכבר ולכפתורים העיקריים ציפוי עמיד על מנת למנוע דהייה. בין אם היד גדולה או קטנה, צורת הטרפז ההפוכה מעודדת אחיזה בטוחה במשחקים ארוכים.logitech_g510_s__medium

מקלדת ה- G19מזרימה באופן קבוע נתונים סטטיסטיים חיוניים ויישומי משחק ספציפיים, על פאנל LCD צבעוני. בהתאמה אישית ניתן לבחור מתוך 16 מיליון גוונים ולהקצות צבע מסוים לכל פרופיל ומצב באתו משחק. המקלדת גם כוללת חומרים מתקדמים לעמידות ונוחות, ציפוי דוחה רטיבות למשענת כף היד שלא תידבק וציפוי UV כפול המעניק חיים ארוכים למקלדת. במקלדת ניתן לתכנת 12 מפתחות שונים ב- 36 פונקציות שונות על פני 3 מצבים שונים וב- 3 פקודות מאקרו שונות. למקלדת  2 יציאות USB 2.0 מהירות  ו – anti-ghosting ל- 26 מקשים לביצוע פעולות מורכבות מרובות ללא הפרעה.

מקלדת G510Sכדי להפוך פעולות מורכבות לפשוטות, מקלדת הגיימרים Logitech G510s מספקת 18מקשים הניתנים לתכנות, המאפשרים להגדיר עד 54 פונקציות שונות על פני 3 מצבים שונים, עם 3 פקודות מאקרו. בנוסף לתאורה אחורית בהתאמת צבע אישית המקלדת מאפשרת להישאר מעודכן עם נתונים סטטיסטיים בזמן אמת, מידע מערכת ונתוני תקשורת VoIP, בנוסף, ניתן לפתח או להוסיף יישומונים בקהילה שנוצרה, כדי לעבוד עם ה- GamePanel. למקלדת ציפוי דוחה רטיבות למשענת כף היד שלא תידבק וציפוי UV כפול המעניק חיים ארוכים למקלדת.

אוזניות G430בדומה ל-  G35 ול- G930, אוזניות הדולבי סראונד- G430 סוחפות אותך בצליל הקפי של 360 מעלות כדי שתוכל לשמוע גם מה שאתה לא יכול לראות במשחק. החל מצעדי הליכה ועד סירנות משטרה. עם צליל דולבי סראונד 7.1 ניתן לשמוע עד שבעה ערוצים נפרדים של נתוני שמע בתוספת ערוצי אפקטים בתדר נמוך. האוזניות מספקות גם כיסויי אוזן הניתנות לשטיפה המציעות התאמה רכה ונוחה עבור שעות רבות של משחק ארוך. כאשר אתה רוצה להישמע, קיים מיקרופון מבטל רעשים מותאם כדי להשמיע את קולך ללא רעשי רקע חיצוניים.

אוזניות סטריאו G230– מספקות צליל סטריאופוני באיכות גבוהה כדי לשמור אותך שקוע במשחק מתחילתו ועד סופו ב-FPS, MMO או משחקי הרפתקאות. גם לאחר שעות של שימוש ומרתוני משחקים כיסויי האוזניים הרחיצים מספקים מגע נוח ורך. לאוזניות, מיקרופון מתקפל מבטל רעשי רקע לאיכות שמע טובה יותר ובקרת שמע והשתקת מיקרופון בהישג יד.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.