לוג'יטק מצרפת מוצר חדש למערך האביזרים המתרחב שלה ל- iPad. ה- Logitech Fabric Skin Folio הנה מקלדת שנועדה לשדרג את האמירה האישית האופנתית של המשתמש עם צבעים ייחודיים ודומיננטיים וריפוד יוקרתי. המקלדת החדשה משלבת מגן קדמי ואחורי מובנים שנועדו להגן על ה- iPad בכל מקום.

 

Logitech שיתפה פעולה עם המעצבים המובילים בעולם בכדי לשלב עיצוב נקי וצבעים נועזים ולהפכם למקלדות מרופדות בעלות אמירה אופנתית עכשווית. ה-  Folio Logitech FabricSkin מוצע במגוון צבעים, החל מכחול "חשמלי", ואפור עירוני, ועד אדום מאדים, כתום תפוז ופחמן שחור, ומגיע במגוון סגנונות ריפוד, החל מעור מט ועד כותנה ארוגה.

 Beatrice Santiccioli, מעצב העל מבית לוג'יטק ציין כי "על ידי פיתוח סוגי צבעים ושימוש בחומרים שמעוררים את החושים שלנו ומדברים אל האינדיבידואליזם בתוכנו, Logitech הפכה מחדש את הבעלות על האייפד לייחודית ושונה. בחירת צבע, חומרים, עיצוב ייחודי, כל אילה יכולים לייצר קשר רגשי חזק לאורח חיים ולאמירה אינדיווידואלית מקורית של אנשים."

ה- Fabric Skin מגיע עם מקלדת Bluetooth שבה המקשים מתמזגים בצורה חלקה לתוך מרקם הפנים. המקשים מעניקים תחושה מוכרת של שימוש במקלדת מסורתית אך במראה חדש ומבריק. לצד זאת, ריפוד המקלדת בנוי מחומרים הדוחים נוזלים ורטיבות ומסייע לשמירה על מראה חדש למשך זמן רב. מגנטים הממוקמים בנקודות שונות ב- iPad עוזרים לחזק את האחיזה שלו על השולחן ולשמור אותו במצב עבודה נוח.

מחיר צפוי 599 ש"ח